تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18062.html
۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۳

خوردنی های ممنوعه در نارسایی کبدی

بدون شک مصرف الکل قطعاً روزی به سیروز کبدی منتهی خواهد شد. این بیماری که کبد در آن به تدریج نابود می شود، به مواد غذایی مصرفی نیز وابسته است. خمیرها، نان ها، پنیرها و ... از جمله همین مواد محسوب می شوند.

قُل قُل: بدون شک مصرف الکل قطعاً روزی به سیروز کبدی منتهی خواهد شد. این بیماری که کبد در آن به تدریج نابود می شود، به مواد غذایی مصرفی نیز وابسته است. خمیرها، نان ها، پنیرها و ... از جمله همین مواد محسوب می شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت تبیان، برای این که کبد خود را از آسیب های یک چنین بیماری خطرناکی حفظ کنید، در ادامه چند نوع ماده - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - غذایی را به شما معرفی می کنیم که در صورت ابتلا به سیروز، باید در مصرف آن ها جانب احتیاط را نگه دارید.


خمیرهایی که سرشار از چربی و روغن هستند


خمیرها، تلیت ها و کلاً تمام نان هایی که غنی از روغن و نمک هستند، در این دسته، طبقه بندی می شوند. وقتی چربی زیادی وارد بدن می شود، کبد وارد میدان می شود و در مواجهه با این زیاده روی، چربی ها را در سلول های خود ذخیره می کند. انبارسازی چربی در سلول های کبدی، به نابودی سلول های آسیب دیده کبد ختم خواهد شد.


نان های سفید که سرشار از مواد قندی هستند

مواد غذایی غنی شده، مثلاً موادی که با آرد سفید درست می شوند، غالباً دارای مواد قندی بسیار - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - بالایی هستند. هضم این گونه از مواد غذایی، با بالا رفتن قند خون و نیز ترشح مقادیر قابل توجه انسولین همراه است. در این هنگام کبد که با انبوه مواد قندی مواجه می شود، آن ها را در سلول های خود ذخیره می کند و از آنجا - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - که این سلول ها قبلاً تحت - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - تأثیر سیروز کبدی ضعیف - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - شده اند، نمی توانند قند خون را در حال تعادل نگه دارند.
کبد، میزان قند و چربی خون را مدیریت می کند. وقتی یک ماده غذایی، بیش از اندازه چرب باشد، کبد این چربی اضافه را در سلول های خود ذخیره می کند یعنی - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - در همان سلول هایی که قبلاً تحت تأثیر سیروز ضعیف شده اند.


شیرینی ها؛ قاتل سلول های کبدی

آن دسته از رژیم غذایی که سرشار از مواد قندی - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - می باشند، بر سلول های کبدی تأثیرات منفی می گذارند. کبدی که - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - دچار سیروز شده است، وقتی تحت تأثیر مواد قندی نیز قرار می گیرد، توان متعادل سازی قند خون را از دست می دهد و در نتیجه فرد در معرض ابتلا به دیابت قرار می گیرد. به اعتقاد پزشکان باید مصرف مواد قندی را به حداقل برسانیم، خصوصاً مواد قندی که سریع جذب می شوند.
پس بهتر است که تا حد امکان از مواد - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - قندی کامل و کلاً مواد قندی که به آهستگی جذب می شوند، استفاده کنیم.


پنیرهای چرب، کبد را انباشته از چربی و روغن می کند

پنیرهای بسیار - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - چرب و سفت برای کبد مضرند. بهتر است که به مصرف پنیرهای تازه - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - روی بیاورید. عکس العمل کبد در مقابل پنیرهای چرب، درست مثل گوشت های چرب و شیرینیجات است. به این شکل که کبد این چربی مازاد را در سلول های خود ذخیره می کند و در نتیجه، سلول های کبدی که تحت تأثیر سیروز کبدی آسیب دیده اند، ضعیف تر از قبل می شوند.


مصرف گوشت های چرب را به یک بار در هفته برسانید

کبد، میزان قند و چربی خون را مدیریت می کند. وقتی یک ماده غذایی، بیش از اندازه چرب باشد، کبد این چربی اضافه را در سلول های خود ذخیره می کند یعنی در همان سلول هایی که قبلاً تحت تأثیر سیروز ضعیف شده اند. وقتی سیروز کبدی وخیم می شود، پزشکان مصرف گوشت های چرب - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - را کاملاً قدغن نمی کنند، بلکه به بیمار توصیه می کنند که مصرف این نوع گوشت ها را به هفته ای 1 تا 2 بار برساند.


دور مواد زیر - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - را خط قرمز بکشید

مواد غذایی تغییر شکل یافته و فراوری شده، - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - غذاهای صنعتی و فست فودها، غذاهای شور و پرنمک، غذاهایی که مواد نگهدارنده و مواد افزودنی دارند و کلاً تمام مواد غذایی که کبد را با - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - مشکل روبه رو می - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - کنند.
سعی کنید از غذاهای خانگی استفاده کنید و در کل غذاهایی که با گوشت های سفید و سبزیجات طبخ شده اند را در برنامه غذایی خود قرار دهید.


گوشت - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - های دودی شده که به سختی هضم می شوند
کبدی که دچار سیروز شده است، وقتی تحت تأثیر مواد قندی نیز قرار می گیرد، توان - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - متعادل سازی قند خون را از دست می - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - دهد و در نتیجه - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - فرد در معرض ابتلا به دیابت قرار می گیرد. به اعتقاد - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - پزشکان باید مصرف مواد - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - قندی را به - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - حداقل برسانیم.

گوشت های دودی شده دارای - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - نمک بسیار بالایی هستند. اگر سیروز کبد در مرحله حاد و پیشرفته ای باشد، لازم است که نمک کلاً از رژیم غذایی بیمار حذف شود. در حقیقت، کبدی که به درستی کار نمی کند، امکان و توانایی دفع مواد سمی تجمع یافته - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - در بدن را ندارد. این قضیه منجر به تجمع مایع در شکم می شود. به اعتقاد پزشکان، مصرف نمک یا غذاهای شور، وقوع این پدیده را شدیدتر می کند.


نوشیدنی های گازدار و از جمله سودا، کبد را مسدود می کنند

نوشیدنی های - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - گازدارِ بسیار شیرین را - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - از رژیم غذایی خود حذف کنید چون به مرور موجب افزایش چربی در کبد خواهند شد.

از خود - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - درمانی اجتناب و حتماً با پزشک مشورت کنید - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - تا داروی مناسب را تجویز و یا - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - با داروهای گیاهی شما را درمان کند. دقت داشته باشید که بسیاری از داروهای شیمیایی موجود، ممکن است به کبد آسیب برسانند؛ پس حتی المقدور به سراغ درمان گیاهی بروید.


اگر - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - مبتلا به سیروز هستید، نوشیدن 2 تا 3 فنجان قهوه در روز، برای کبد شما مفید خواهد بود.


الکل برای کبد سم محسوب می شود

به گفته پزشکان، تمام نوشیدنی های الکل دار، سیروز کبدی را حادتر و وخیم تر می کنند. در واقع الکل یک سم قوی محسوب می شود. تلاش فوق العاده ای که کبد برای تجزیه این ماده از خود نشان می دهد، - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - واکنش هایی - اجاره قلیون ذغال روشن قیطریه - شیمیایی در پی دارد که به نابودی سریع سلول های کبدی ختم خواهد شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram