تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18336.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۶

تشریح برنامه سازمان غذا و دارو برای کاهش نمک نان و پنیر

مدیر کل نظارت بر فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، یکی از اولویت های وزارت بهداشت در حوزه غذا را کاهش مصرف نمک در مواد غذایی عنوان کرد.

قُل قُل:مدیر کل نظارت بر فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، یکی از - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - اولویت های وزارت بهداشت در حوزه غذا را کاهش مصرف نمک در مواد غذایی عنوان کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر هدایت حسینی تصریح کرد: ۲۰۷ پروانه بهداشتی برای - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - تولید نمک صادر شده که ۴۹ واحد تولید کننده نمک خوراکی در کشور مشغول فعالیت در این حوزه هستند.


وی با بیان اینکه میزان تولید نمک خوراکی کشور در سال ۷۰۰ هزار تن است، اضافه کرد: ۵۵ درصد این مقدار در سبد خانوار و از - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - طریق نمک سفره و مواد غذایی خانگی دریافت می شود.


حسینی به برنامه های سازمان غذا و دارو در راستای کاهش مصرف نمک در کشور پرداخت - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - و خاطرنشان کرد: - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - براساس مصوبات سازمان۱۰ میزان فرمولاسیون نمک در محصولات و تولیدات صنعتی کاهش یافته است.


وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان دریافت نمک از طریق نان و پنیر است، از کاهش این ماده موثر در فرمولاسیون تهیه - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - نان و پنیر خبر داد و گفت: میزان نمک در تهیه این فرآورده غذایی به - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - ترتیب - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - از ۴ به ۳ و از ۲ به ۱.۸درصد کاهش می یابد.


حسینی ادامه داد: کیفیت نمک مورد استفاده و یددار بودن آن نیز مسئله مهم دیگری است که در دستور کار قرار دارد و کاهش مصرف آن تا حدود ۵ گرم در روز در دست اقدام است.


حسینی درباره پایش مستمر نمک، بازنگری در حد مجاز آن در نان و همچنین الزام استفاده از نمک تصفیه شده توسط نانوایی ها مطالبی ایراد نمود و ابراز امیدواری کرد: از ابتدای دی ماه سال جاری ماه میزان حد مجاز نمک در نان به ۱.۶ درصد کاهش یابد.


وی با برشمردن حد مجاز۸ درصدی نمک در - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - دوغ و ۱.۵ درصدی در رب یادآور شد: واحدهای نانوایی که - اجاره قلیون ذغال روشن کوهسار - نمک کمتری در این فراورده اساسی سفره های ایرانی استفاده کنند به نحو شایسته ای مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram