تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18135.html
۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۹

چرا نباید مقابل تلویزیون غذا خورد؟

بدون شک نشستن روی یک کاناپه نرم و راحت با یک ظرف غذا یا کاسه چیپس بزرگ در حین تماشای سریال مورد علاقه از تلویزیون موقعیتی دوست داشتنی است؛ اما این موقعیت دلپذیر چه تأثیری بر سلامتی جسمی ما می گذارد؟ آیا غذا خوردن مقابل تلویزیون می تواند موجب بیماری شود و سلامت آینده را تهدید کند؟

قُل قُل: بدون شک نشستن روی یک کاناپه نرم و راحت با یک ظرف غذا یا کاسه چیپس بزرگ در حین تماشای سریال مورد علاقه از تلویزیون موقعیتی دوست داشتنی است؛ اما این موقعیت دلپذیر چه تأثیری بر سلامتی جسمی ما می گذارد؟ آیا غذا خوردن مقابل تلویزیون می تواند موجب بیماری شود و سلامت - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - آینده را تهدید کند؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - به نقل از شفقنا زندگی، شاید تا به حال دقت نکرده باشید ولی زمانی که غذای خود را - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - در حین تماشای تلویزیون یا گشتن در فیسبوک می خورید در مصرف هر آنچه پیش رو دارید زیاده روی می کنید. از طرف دیگر، اگر شما پدر و مادر باشید با این کار نه تنها زمینه افزایش وزن خودتان را می چینید بلکه موجب چاقی فرزندتان هم می شوید. در واقع، زمانی که شما سرگرم فیلم و شبکه اجتماعی هستید به ظرف و میزان غذای فرزندتان توجه نمی کنید.

به عقیده دانشمندان، حواس پرتی در هنگام غذا خوردن به اندازه رانندگی با چشمان - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - بسته در اتوبان خطرناک است.بنا بر تحقیقات انجام شده، بی حواسی در زمان خوردن غذا و تنقلات بیشتر از آنکه فرزندان را تحت تأثیر قرار دهد بر والدین اثر مخرب دارد. این والدین هستند که می توانند یک ظرف پر چیپس، یک بسته بیسکوییت و شامی مفصل را بدون در نظر گرفتن حجم آنها مصرف کنند. با این حال، - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - بی حواسی پدر و مادرها نه تنها بر وزن و سلامتی فرزندشان اثر گذار است بلکه عادت بد غذا خوردن را هم به آنها یاد می دهد.

همه این ها در شرایطی است که در جامعه امروز، حواس پرتی و منقطع غذا خوردن به جزئی طبیعی از - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - زندگی خانواده ها بدل شده است؛ - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - خانواده هایی - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - که بدون در نظر گرفتن عواقب این عادتشان تماشای تلویزیون و چک کردن فیسبوک را به وعده غذایی خانوادگی ترجیح می دهند.بنابراین، اگر به فکر سلامتی و تناسب اندام خودتان نیستید به خاطر - تحویل قلیان ذغال روشن قیطریه - آینده فرزندتان هم که شده موقع غذا تلویزیون را خاموش کنید و دستگاه های دیجیتال خود را کنار بگذارید.

منبع دیلی میل


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram