تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره قلیان روشن کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18327.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۹

چرا هوس پنیر و خامه می‌کنید؟

تا حالا برای‌ شما اتفاق افتاده است که احساس کنید شدیدا می‌خواهید یک تکه پیتزای پُر از پنیر یا یک میلک‌شیک خامه‌ای بخورید؟ خیلی از افراد این حالت را تجربه کرده‌اند، اما چرا چنین حالتی برای انسان‌ها پیش می‌آید؟ جواب این حالت، خیلی پیچیده نیست.

قُل قُل: تا حالا برای‌ شما اتفاق افتاده است که احساس کنید شدیدا می‌خواهید یک تکه پیتزای پُر از پنیر یا یک میلک‌شیک خامه‌ای بخورید؟ خیلی از افراد این حالت را تجربه کرده‌اند، اما چرا چنین حالتی برای انسان‌ها پیش می‌آید؟ جواب این حالت، خیلی پیچیده نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سلام دکتر، - تلفن اجاره قلیان روشن کوهسار - در واقع، پنیر حاوی عنصر محرکی به‌نام تیرامین است، و شیر هم تریپتوفان دارد؛ و هر دوی این عناصر، باعث می‌شوند که دو ماده شیمیایی خاص به نام‌های سروتونین و کولین در بدن انسان‌ها ترشح شود که خواص تسکین‌دهنده دارند. ضمنا، چیزی که پنیر را خیلی جذاب‌تر می‌کند، بافت خامه‌ای آن است، که حالت آرامش‌بخش به افراد می‌دهد.


در هر صورت اگر بیش از حد، هوس خوردن چنین خوراکی‌هایی را احساس می‌کنید، باید کاری کنید تا این حرص و ولع متوقف شود. یکی از بهترین راه‌ها برای حل کردن این مشکل، خوردن موز یا آووکادو است. این خوراکی‌ها هم نیاز به بافت خامه‌ای را جبران می‌کنند، هم انرژی طبیعی به شما می‌دهند و خلق‌وخوی شما را تقویت می‌کنند.

روش مهم دیگر این است که این هوس - تلفن اجاره قلیان روشن کوهسار - را تا جایی که - تلفن اجاره قلیان روشن کوهسار - امکان دارد، از بین ببرید. فعالیت‌هایی که باعث تقویت خلق‌وخو می‌شوند مثل پیاده‌روی و یوگا، می‌توانند موثر باشند؛ چون ترشح اندورفین را در بدن بیشتر می‌کنند که برای بدن تسکین‌دهنده و - تلفن اجاره قلیان روشن کوهسار - آرامش‌بخش است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram