تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18177.html
۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۳

آخرین خبرها از ممنوعیت "خمیر مرغ":دامپزشکی بالاخره موافقت کرد

رییس سازمان غذا و دارو درباره استفاده از گوشت مرغ به جای خمیرمرغ در فرآورده‌هایی نظیر سوسیس و کالباس توضیح داد.

قُل قُل:رییس سازمان - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - غذا و - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - دارو درباره استفاده از گوشت مرغ به جای خمیرمرغ - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - در فرآورده‌هایی نظیر سوسیس و کالباس توضیح داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازایسنا،دکتر رسول دیناروند درباره استفاده از گوشت مرغ به جای خمیر مرغ در تولید سوسیس و کالباس با بیان اینکه این موضوع چیزی بود که از ابتدا مد نظر ما قرار داشت، گفت: در این راستا تفاهم کلی بین سازمان غذا و دارو، سازمان استاندارد و سازمان دامپزشکی به - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - عمل آمده که امیدواریم اجرا و مشکل خمیر - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - مرغ حل شود.


وی افزود: طبق آن چیزی که از اول هم درخواست شده بود، علاقه سازمان غذا و دارو و استاندارد این بود که به تفاهم رسیدیم که قطعات مرغ می‌تواند در تولید این فرآورده‌ها استفاده - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - شود. خوشبختانه سازمان دامپزشکی هم با این - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - موضوع موافقت کرد.


دیناروند درباره زمان اجرای این تفاهم‌نامه، گفت: اجرای این کار خیلی طول نمی‌کشد. در حال حاضر این تفاهم‌نامه آماده شده و همه هماهنگی‌های لازم آن نیز انجام شده و فقط بحث‌های تشریفاتی باقی مانده است.


وی ادامه - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - داد: در زمینه خمیرمرغ همان سیاستی که از قبل بوده ادامه دارد. کسی نمی‌تواند از بیرون خمیرمرغ تهیه - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - و آن را به واحدهای تولید سوسیس و - تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت - کالباس ارسال کند و چنین چیزی مجاز نخواهد بود.
- تلفن الو قلیان روشن شهرک نفت -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram