تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18020.html
۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۷

منیزیم از سرطان لوزالمعده پیشگیری می‌کند

بررسی‌ها نشان می‌دهد خوراکی‌هایی همچون شکلات تلخ که سرشار از منیزیم هستند می‌توانند خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده را به شدت کاهش دهند.

قُل قُل:بررسی‌ها نشان می‌دهد خوراکی‌هایی همچون شکلات تلخ که سرشار از منیزیم هستند می‌توانند خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده را به شدت کاهش دهند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،‌ پزشکان آمریکایی دریافتند کاهش مصرف 100 میلی‌گرم از منیزیم در روز با افزایش 24 درصدی خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده همراه است.


سرطان - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - لوزالمعده - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - نه تنها چهارمین عامل مرگ و میر در میان انواع سرطان‌ها در آمریکا - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - به حساب می‌آید بلکه در بین تمامی سرطان‌های اصلی بالاترین نرخ مرگ و میر را به خود اختصاص داده‌ است.


حدود 74 درصد از بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده تنها یک سال پس از تشخیص بیماری‌شان زنده - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - می‌مانند و تنها 7 درصد از آنان پس از تشخیص بیماری‌شان - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - بیش از پنج - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - سال عمر می‌کنند.


اگرچه در مطالعات پیشین رابطه بین مصرف منیزیم و دیابت - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - که عامل خطرزای سرطان لوزالمعده به حساب می‌آید، مورد بررسی قرار گرفته بود اما پیش از - تلفن تحویل قلیان روشن قیطریه - این، تحقیقات محدودی در مورد رابطه بین این ماده معدنی و سرطان لوزالمعده انجام گرفته‌ است.


در این بررسی پزشکان آمریکایی به بررسی ارتباط مستقیم این دو عامل در بیش از 66 هزار مرد و زن 50 تا 76 سال پرداختند که در طول انجام مطالعه 151 نفر از آنان به سرطان لوزالمعده مبتلا شدند.


به گزارش مدیکال دیلی، به گفته پزشکان برای افرادی که در معرض ابتلا به سرطان لوزالمعده هستند، اضافه کردن مکمل منیزیم می‌تواند در پیشگیری از این سرطان موثر باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram