تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18358.html
۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۷

واکس میوه چه تاثیری در خواص آن دارد؟

چرا باید میوه ها را فقط در فصل مناسب آن خریداری کنیم آیا استفاده از میوه هایی که با واکس جلا داده شده می تواند سلامتی را به خطر بیندازد یا خیر؟ مواردی هستند است که در این مطالب به آن پاسخ داده شده است.

سلامت - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - نیوز: چرا باید میوه ها را فقط در فصل مناسب آن خریداری کنیم آیا استفاده از میوه هایی که با واکس جلا داده - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - شده می تواند سلامتی را به خطر بیندازد یا خیر؟ مواردی هستند است که در این مطالب به آن پاسخ داده شده است.


به گزارش قُل قُل - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - به نقل از عصر ایران، واکس میوه چه تاثیری در خواص آن دارد؟/ آیا باید پوست میوه ها را در هنگام مصرف بگیریم یا خیر؟مدتی ایست که برای نگهداری و زیباتر شدن میوه ها از موادی که به واکس میوه معروف است استفاده می شود . این واکس باعث می - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - شود تا پوست میوه ها رنگ زیباتری داشته و مورد پسند - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - مشتری - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - قرار بگیرید اما استفاده از واکس میوه تا چه مقدار می تواند بر روی سلامت میوه تاثیر داشته باشد؟

دکتر طلعت قانع دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم وزارت بهداشت در پاسخ به این پرسش گفت: اگر در میوه ها از واکس های مجاز استفاده شود به دلیل اینکه این ماده یک روغن خنثی است مشکلی ایجاد نمی کند ولی توصیه ما به هموطنان این است اگر از سلامت پوست میوه اطمینان ندارند حتما در زمان استفاده - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - پوست آن را بگیرند.

وی ادامه داد: واکس میوه اگر کاملا هم استاندار باشد باز باعث جذب گرد و غبار و - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - آلودگی ها - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - هوا بر روی پوست میوه می شود و لذا ضروری است تا قبل از استفاده میوه حتما آن را باشوینده - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - های مخصوص شستشو داده تا این آلودگی ها از برطرف شود.

وی با بیان اینکه برای شستشوی میوه نباید از آب خالی استفاده کرد خاطر نشان کرد: آب به تنهایی نمی تواند آلودگی های موجود روی پوست میوه را پاک کنند و لذا باید توجه شود تا برای این کار حتما از شوینده های مخصوص و یا کمی مایع ظرفشویی حل شده در آب استفاده شود و حتی المکان پوست میوه هم گرفته شود.

میوه ها را در فصل مناسب آن خریداری کنید

دکتر قانع در ادامه با اشاره با اینکه بعضی از افراد برای جذابیت بیشتر میوه به زور برخی از سموم رنگ میوه هار تغییر می دهند خاطرنشان کرد: به طور مثال - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - در اوایل فصل پاییز میوه ای مانند نارنگی هنوز دارای پوست سبزاست ولی برخی از افراد با استفاده از روش های مصنوعی رنگ این میوه را به نارنجی تغییر می دهند که این اقدام - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - باعث آسیب به بافت داخل میوه شده و حتی خواص آن را نیز از بین می برد.

وی ادامه داد: برای این منظور توصیه ما به مردم این است که میوه ها را فقط در فصل مناسب آن خریداری کرده و از خرید و مصرف اینگونه میوه ها که با استفاده از رنگ های مصنوعی عرضه می شود خوداری - تلفن تحویل قلیان روشن ولیعصر - کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram