تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون روشن اکباتان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18216.html
۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۸

فست فودخورها مراقب سرطان باشند

متخصصان تغذیه معتقدند مصرف زیاد فست فودها و غذاهای آماده، نه تنها سهمی در تامین نیازهای تغذیه ای بدن ندارند، بلکه در طولانی مدت عوارض و بیماری های خطرناکی به دنبال دارد.

قُل قُل:متخصصان تغذیه معتقدند مصرف زیاد فست فودها و غذاهای آماده، نه تنها سهمی در - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - تامین نیازهای تغذیه - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - ای بدن ندارند، بلکه در طولانی مدت عوارض و بیماری های خطرناکی به دنبال دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازمهر، اصولا افرادی که بیشترین مصرف کننده غذاهای آماده هستند، توجه چندانی به عوارض این نوع غذاها ندارند. اما، در مقابل برای آن دسته از افرادی که طرفدار جدی فست فودها نیستند ولی می خواهند بدانند که این نوع غذاها چه ضرر و زیانی برای سلامت بدن دارد، سئوالاتی مطرح می شود که پاسخ آنها می تواند برای طرفداران - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - فست فودها نیز مهم و حیاتی باشد.


- اولین سئوال این است که آیا گوشت قرمز و سوسیس و کالباس سرطان زا هستند؟
* باید گفت بسیاری از مطالعات اپیدمیولوژیک نشان داده که به - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - دنبال مصرف گوشت های فرآوری شده مانند سوسیس یا کالباس - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - توسط افراد مختلف افزایش احتمال بروز سرطان را در آنها مشاهده خواهیم کرد.


- با - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - مصرف گوشت قرمز ممکن است به کدام یک از انواع سرطان ها مبتلا شویم؟
*محتمل ترین سرطانی که با مصرف گوشت قرمز ممکن است به آن مبتلا شویم سرطان روده بزرگ است، اما - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - مطالعات انجام شده نشان می دهد که سرطان های لوزالمعده و - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - پروستات - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - نیز ممکن است ناشی از مصرف گوشت قرمز باشد.


- با مصرف فرآورده های گوشت قرمز مثل سوسیس و کالباس ممکن است به کدام یک - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - از انواع سرطان ها مبتلا شویم؟
* مطالعات نشان می دهد علاوه بر سرطان هایی که ممکن است گوشت قرمز ایجاد کند، مصرف فرآورده های گوشت قرمز با ابتلا به سرطان معده ارتباط مستقیم دارد.


- میزان شیوع سرطان های ناشی از مصرف گوشت قرمز در حدود چند درصد - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - است؟
* مطالعات نشان می دهد مصرف گوشت های فرآوری شده به افزایش خطر ابتلا به سرطان منجر می شود، بطور کلی با تجزیه و تحلیل داده ها می توان تخمین زد که مصرف هر ۵۰ - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - گرم از گوشت های فرآوری شده در روز می تواند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را تا ۱۸درصد افزایش دهد. همچنین در - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - مطالعه مشابه دیگری تخمین زده می شود که با مصرف ۱۰۰گرم گوشت قرمز در روز احتمال ابتلا به سرطان روده ی بزرگ تا ۱۷ درصد افزایش یابد.


- آیا باید مصرف گوشت قرمز را قطع نماییم؟
* مصرف گوشت فواید بسیار - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - زیاد و شناخته شده ای دارد. یکی از عوامل مؤثر در اهمیت غذایی گوشت، وجود املاح معدنی به ویژه آهن و روی در آن است. کم خونی ناشی از کمبود آهن در اکثر نقاط جهان اعم از کشورهای در حال توسعه و حتی توسعه یافته در بین انسان ها دیده می - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - شود. زنان - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - به ویژه در هنگام بارداری و عادت ماهیانه و کودکان بیشتر در معرض خطر - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - کمبود آهن قرار دارند. از آن جا که اغلب، آهن به اندازه کافی در بدن ذخیره نمی شود، با مصرف به اندازه گوشت و فرآورده های آن، می توان از بروز عوارض کمبود آهن جلوگیری کرد. گوشت منبع غذایی مهمی از پروتئین ، ویتامین های گروه B و املاحی - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - مانند آهن، روی، منیزیم و فسفر است. همچنین کمبود روی نیز با عوارضی از قبیل اختلال در رشد قدی و قوای جنسی، اختلال در رشد جنین، سقط جنین و کم اشتهایی همراه است که در بسیاری از زنان و نوجوانان قابل مشاهده است. روی - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - قابلیت جذب بالایی در بدن دارد.


به طور خلاصه می توان گفت که گوشت ماده غذایی پروتئینی با ارزشی است. اما مسئله قابل - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - توجه این است که مصرف زیاد و بی رویه گوشت قرمز و فرآورده های آن خطرناک است؛ تا جایی که در توصیه های بهداشتی ملی بسیاری از کشورها به محدود کردن مصرف گوشت قرمز و فرآورده های آن تاکید شده است اما باید دقت داشت که در هیچ یک از آنها عدم مصرف گوشت قرمز توصیه نشده و نمی شود.


- پیشنهاد - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - سازمان بهداشت جهانی چیست؟
* مردم در سراسر جهان باید مصرف گوشت قرمز و فرآورده های آن را تعدیل نمایند تا خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و سایر - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - سرطان ها کاهش یابد. بسیاری از رهنمود ها و رژیم های غذایی نیز به - سرویس الو قلیون روشن اکباتان - محدود کردن گوشت قرمز تاکید دارند، البته تاکید آنها بیشتر به دلیل کاهش چربی خون است که با ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و چاقی ارتباط دارد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram