تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18337.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۲:۵۳

عکس/تاریخ مخدوش بر روی فرآورده‌های لبنی تخلف است

رئیس سازمان غذا و دارو درباره مخدوش بودن تاریخ تولید و انقضای فرآورده‌های لبنی از تخلف بودن این موضوع خبر داد و گفت: تخلف تاریخ‌های مخدوش بر روی فرآورده‌های لبنی تحت پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.

قُل قُل:رئیس سازمان غذا و دارو درباره مخدوش بودن تاریخ تولید و انقضای فرآورده‌های لبنی از تخلف بودن این موضوع خبر داد و گفت: تخلف تاریخ‌های مخدوش بر روی فرآورده‌های لبنی تحت پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.


به - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - گزارش - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم، مشاهده تاریخ‌های مصرف گذشته بر روی فرآورده‌های لبنی چیزی نیست که کسی تجربه آن را نداشته باشد، علی الخصوص در فروشگاه‌های بزرگ که می‌توان در مواقعی این مسئله را شاهد بود، ولی برخی مواقع نه تنها این تاریخ مصرف‌ها نگذشته است بلکه هنوز تاریخ تولید محصول نیامده است درحالیکه محصول در ویترین فروش قرار دارد.


براین اساس و با توجه به گزارشی مبنی بر تولید "شیری" که هنوز روزش نیامده است، رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو در این باره به تسنیم عنوان کرد: تخلف تاریخ‌های مخدوش بر روی فرآورده‌های لبنی تحت پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.


رئیس سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: بنابراین تاریخ‌ تولید مصرف گذشته بر روی فرآوردهای لبنی و یا حتی تاریخ‌های که زمان آن نرسیده است ولی محصول عرضه شده است نوعی تخلف محسوب می‌شود.


تاریخ خرید جلوتر - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - از تاریخ تولید + عکس / ماجرا چیست؟
بنابراین یکی - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - از برندهای تولید لبنیات (چ) که در کشور - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - نیز معتبر است، در یکی از فرآوردهایش که مربوط به شیر نیم چرب است تاریخ تولیدی قید کرده بود که هنوز روز آن اصلاً نیامده بود.
سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار

براین اساس در روی قوطی شیر نیم - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - چرب این شرکت لبنیاتی (چ)؛ تاریخ تولید شیر روز 7 آبان قید شده بود درحالیکه روز خرید این شیر 6 آبان بود، براین اساس سئوالاتی درباره صحت این تاریخ‌های تولید و انقضاء برای مصرف کنندگان به وجود آید که - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - ضروری است سازمان‌های - سرویس قلیون ذغال روشن کوهسار - مرتبط نظارتی اینگونه مباحث را رصد و پاسخ دهند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram