تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیان کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18276.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۵

کدام روغن‌های گیاهی برای آشپزی مناسب نیستند؟

آشپزی با برخی انواع روغن‌های گیاهی مانند روغن آفتابگردان به دلیل تولید مواد سمی در بروز سرطان یا زوال عقل نقش دارد.

قُل قُل:آشپزی با برخی انواع روغن‌های گیاهی مانند روغن آفتابگردان به دلیل تولید مواد سمی در بروز سرطان یا زوال عقل نقش دارد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، متخصصان تغذیه و سلامت می‌گویند: آشپزی با برخی انواع روغن‌های گیاهی موجب آزاد شدن مواد شیمیایی سمی می‌شود که با بروز سرطان و انواع دیگر بیماری‌ها مرتبط است.


این متخصصان انگلیسی توصیه می‌کنند که روغن زیتون،‌ - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - نارگیل و کره برای آشپزی مناسب‌ترند در حالی که حرارت دادن روغن‌ ذرت، آفتابگردان، پالم و روغن دانه سویا به تولید - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - میزان زیادی از مواد شیمیایی به نام «آلدئید» منجر می‌شود که با بروز بیماری‌هایی همچون سرطان، بیماری قلبی و زوال عقل مرتبط - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - است.


پرفسور «مارتین گروت‌ولد» در‌این‌باره گفت: مطالعه انجام شده نشان می‌دهد که مقدار آلدئید در ماهی و سیب زمینی سرخ شده در این روغن‌های گیاهی 100 تا 200 برابر بیشتر - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - از استاندارد روزانه تعیین شده از سوی سازمان جهانی بهداشت است. در مقایسه، حرارت دادن کره و روغن زیتون سطح کمتری از آلدئید را تولید می‌کند. همچنین پایین‌ترین سطح تولید این ترکیب شیمیایی مضر به - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - روغن نارگیل اختصاص دارد.


نگرانی‌ها در مورد ترکیب‌های سمی موجود در روغن‌های حرارت دیده نیز در مطالعات دیگری که توسط متخصصان دانشگاه آکسفورد انجام گرفته بر این مطلب تاکید دارد که اسیدهای چرب در روغن‌های گیاهی - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - در بروز دیگر - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - مشکلات جسمی نیز نقش دارند.


به نوشته روزنامه تلگراف، کارشناسان تغذیه و سلامت می‌گویند: روغن‌های گیاهی سرشار از اسیدهای امگا 6 هستند که به کاهش اسیدهای چرب امگا 3 در مغز کمک می‌کند. در صورتی که میزان زیادی از روغن ذرت یا آفتابگردان مصرف کنیم، مغز امگا 6 بالایی را جذب کرده که فاکتور موثر - شماره اجاره الو قلیان کوهسار - در بروز مشکلات جسمی و روانی به حساب می‌آید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram