تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیون فوری فرشته


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18040.html
۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۰

غذاهای شادی بخش را بشناسیم

پیش‌بینی و تصور عطر و طعم غذا در ذهن باعث می‌شود لذت بیشتری از غذا خوردن ببرید.

قُل قُل: پیش‌بینی و تصور عطر و طعم غذا در ذهن باعث می‌شود لذت بیشتری از غذا خوردن ببرید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، وقتی غذا می‌خورید عطر تند <کاری> را در فضای دهان تصور می‌کنید یا لغزش شیرین و ابریشمی بستنی را روی زبان حس می‌کنید، عطر و طعم کره - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - موجود در ذرت بو داده را در فضای ذهن خود تجسم می‌کنید، این - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - تصورات شما باعث ایجاد تغییرات شیمیایی در مغز شده و دوپامین ترشح - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - می‌شود و در - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - فضای مغز حس خوشایند و شادی بخشی ایجاد می‌کند. الکس کرب محقق و فوق دکترا در علوم اعصاب می‌گوید: افزایش ترشح هورمون دوپامین باعث می‌شود خوردن - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - غذا برایتان شادی بخش ‌تر باشد. وقتی غذا را بو می‌کنید و از بوی آن لذت می‌برید به ترشح دوپامین درمغز کمک خواهید کرد. طبق تحقیقات این دانشمند علاوه بر تصور بو و طعم خوشایند غذا‌ها، دسته‌ای از مواد غذایی می‌توانند باعث ایجاد - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - احساس شادی در انسان شوند. در واقع با مصرف این خوراکی‌ها دوپامین موجود در خون افزایش یافته و احساس نشاط - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - و شادی را تجربه می‌کنید. این محقق با اشاره به تعدادی از این خوراکی‌ها به تشریح عملکرد آنها در بدن انسان می‌پردازد:


ویتامین‌های گروه ب
پایین آمدن سطح ویتامین‌های ب 12 منجر به کاهش سروتونین و دوپامین در خون می‌شود و کاهش این دو ماده در خون منجر به افسردگی شخص می‌شود، مغز برای - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - تولید این مواد شیمیایی نیاز به ویتامین ب 12 دارد بنابراین قرار دادن این غذاها در رژیم غذایی برای جلوگیری از افسردگی ضروری به نظر می‌رسد. مصرف غذاهای دریایی مثل قزل آلا و ماهی آزاد، همچنین گوشت گاو، مرغ، محصولات لبنی و غلات غنی شده ویتامین ب مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند و در گروه غذاهای شادی بخش جایگاه چشمگیری دارند.


قهوه
نوشیدن یک فنجان قهوه با شکر کم، میزان دوپامین و کافئین خون را در عرض - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - 30 ثانیه افزایش می‌دهد. اگر این نوشیدن با تصور و بوییدن قهوه همراه باشد نقش بسزایی در ترشح دو پامین خواهد داشت. احتمال افسردگی یا عادات تخدیری در کسانی که روزانه بیش از 4 - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - فنجان قهوه می‌نوشند، کم و در حدود 20 درصد است.


تربچه
شاید تعجب کنید اگر - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - بدانید که تربچه هم - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - می‌تواند در ترشح دوپامین در خون مؤثر باشد. مخصوصاً تربچه‌هایی که کمی تند‌تر هستند.


انار
این میوه بسته‌بندی شده پر - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - دانه خواص زیادی دارد. نتایج تحقیقات نشان داده اگر مدت دوهفته به‌صورت مرتب از دانه‌ها و آب این میوه استفاده کنید براحتی می‌توانید با فشار خون، اضطراب و افسردگی خداحافظی کنید.


قارچ
قارچ‌های گوشتی لذیذ منبع غنی سلنیوم و منیزیوم هستند و این مواد اثر نشاط - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - بخشی بر خلق و خوی شخص دارند.


زردآلو
این میوه تابستانی با رنگ زیبای زرد روشن منبع غنی ب6، بتاکاروتن، آنتی اکسیدان، لوتئین و زیگزانتین است. همه این مواد شادی آور و آرام بخش هستند.


ماست پروبیوتیک
در حال حاضر فرآورده‌های پروبیوتیکی مختلفی در سوپرمارکت‌ها عرضه می‌شود. انواع ماست‌ها و دوغ‌های پروبیوتیک از جمله این محصولات هستند اما ماست یکی از محصولاتی است که بیش از بقیه محصولات مورد توجه قرار گرفته - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - است.

کلمه پروبیوتیک کلمه‌ای یونانی به معنی «برای زندگی» است. در واقع پروبیوتیک‌ها با تولید میکروارگانیسم‌ها و به دنبال آن تولید اسیدهای آلی و مواد ضد میکروبی مانع رشد باکتری‌های بیماری زا شوند. اسیدهای آلی تولید شده می‌توانند به عنوان یک منبع انرژی مورد استفاده سلول‌های روده قرار گیرند. تولید ویتامین‌ها بخصوص ویتامین‌های B , K از دیگر خصوصیات قابل توجه آنهاست. محققان در رژیم غذایی یک گروه آزمایشی متشکل از چندین زن ماست پروبیوتیک گنجاندند این برنامه غذایی به مدت یک هفته ادامه داشت. نتایج بررسی‌ها نشان داد این زنان در طی روز - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - واکنش کمتری در مقابل استرس نشان می‌دادند. حقیقت این است که باکتری‌های سالمی که توسط این محصولات - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - به روده منتقل می‌شوند مقاومت بدن را در مقابل استرس - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - بهبود می‌بخشند و کاهش استرس در بدن نتیجه ای جز افزایش آرامش و شادی ندارد.


شکلات
یک محقق استرالیایی پس از جمع‌بندی تحقیقات خود اعلام کرد که شکلات تیره منبع غنی پلی فنل و - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - ماده‌ای آرامبخش است طبق این گزارش افرادی که نوشیدنی شکلات تیره خورده بودند نسبت - شماره اجاره قلیون فوری فرشته - به افرادی که شکلات معمولی نوشیده بودند آرامش و رضایت بیشتری داشتند. نوشیدن شکلات گرم تیره آرامبخش است البته به شرطی که فرد منعی برای مصرف شکلات نداشته باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram