تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان فوری آپادانا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18245.html
۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۰

استفاده از خمیر مرغ تا اطلاع ثانوی غیر مجاز است

معاون اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو به برخی اظهار نظرها در خصوص استفاده از خمیر مرغ واکنش نشان داد.

قُل قُل:معاون اداره کل نظارت بر فراورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو به برخی اظهار نظرها در خصوص استفاده از خمیر مرغ واکنش نشان داد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آنا،‌ سهیل اسکندری با اعلام این خبر افزود: تا زمانی که - شماره الو قلیان فوری آپادانا - تفاهمی بین ارگان‌های - شماره الو قلیان فوری آپادانا - صاحب نظر در این حوزه انجام نشده و از مطابقت تولید یک فرآورده غذایی با معیارهای مصرف - شماره الو قلیان فوری آپادانا - انسانی اطمینان حاصل نشود به هیچ‌وجه - شماره الو قلیان فوری آپادانا - اجازه استفاده از خمیر مرغ در محصولات غذایی داده نخواهد شد.

وی با اشاره به اظهارات مکرر مسئولان سازمان غذا و دارو مبنی بر اینکه اصل استفاده از خمیر مرغ روشی معمول در جهان است، گفت: استفاده از خمیر مرغ، موجب جلوگیری از اسراف شده و از هدر رفت هزینه اقتصادی جلوگیری می‌کند اما استفاده از آن مستلزم رعایت اصول بهداشتی است.

معاون اداره کل نظارت بر فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و - شماره الو قلیان فوری آپادانا - دارو تصریح کرد: رعایت اصول بهداشتی در تولید خمیر مرغ - شماره الو قلیان فوری آپادانا - تنها با رعایت ضوابط قانونی از سوی نهادهای مرتبط و نیز تعاملات بین بخشی، میسر است.خمیر مرغسازمان غذا و داروسهیل اسکندری

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram