تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان فوری فرمانیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18171.html
۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۴

بدترین غذاها برای وعده شام

اگر شب ها احساس گرسنگی می کنید هیچ اشکالی ندارد که برای خود یک میان وعده در نظر بگیرید. اما وقتی بحث ، دیر وقت غذا خوردن است باید انتخابی هوشمندانه داشته باشید. انتخاب اشتباه علاوه بر اضافه کردن کالری بی مورد به برنامه روزانه باعث می شود خوابتان نیز بهم بخورد. به جای اینکه نزدیک ترین خوشمزه ترین چیزی که در یخچال پیدا می کنید بخورید، بهتر است ابتدا کمی فکر کنید. در ادامه 5 غذایی که خوردنشان در شب بدترین کار ممکن است را به شما معرفی می کنیم.

قُل قُل: اگر شب ها احساس گرسنگی می کنید هیچ اشکالی ندارد که برای خود یک میان وعده در نظر بگیرید. اما وقتی بحث ، دیر - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - وقت غذا خوردن است باید انتخابی هوشمندانه داشته باشید. انتخاب اشتباه علاوه بر - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - اضافه کردن کالری بی مورد به برنامه روزانه باعث می شود خوابتان نیز بهم بخورد. به جای اینکه نزدیک ترین خوشمزه ترین چیزی که در یخچال پیدا می کنید بخورید، بهتر است ابتدا کمی فکر کنید. در ادامه 5 غذایی که خوردنشان در شب بدترین کار ممکن است را به شما معرفی می کنیم.

غذاهای روغنی و پرچرب: غذاهای روغنی، سنگین و چرب نه تنها باعث می شود صبح روز بعد احساس تنبلی کنید، بلکه باعث می شوند معده دوبرابر کار کند تا بتواند هضمشان کند. از فست فودها، آجیل، بستنی، و یا - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - غذاهای سرشار از پنیر قبل از خواب اجتناب کنید.

غذاهای سرشار از کربوهیدرات یا غذاهای قندی: شاید خوردن غذایی شیرین قبل از خواب دقیقا چیزی باشد که قبل از خواب می خواهید، اما اگر یک تکه بزرگ از کیک شکلاتی بخورید، بالا رفتن سطح قند خون باعث بالا - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - رفتن انرژی و در نتیجه بهم خوردن خوابتان می شود. از خوردن کیک، کوکی، و میان وعده های حاوی کربوهیدرات مانند کراکرها، چیپس، و نان سفید پرهیز کنید.

گوشت قرمز و دیگر پروتئین ها: مانند غذاهای چرب، - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - خوردن گوشت قرمز در آخر شب باعث می شود معده سخت مشغول - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - هضم شود و به خواب رفتن برایتان دشوار شود ( گوشت قرمز بدترین تاثیر را دارد، اما خوردن گوشت مرغ و ماهی نیز تاثیر خود را دارد ). لازم نیست همه پروتئین ها را کنار بگذارید، فقط مطمئن شوید از پروتئین بدون چربی و در - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - اندازه کم - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - استفاده می کنید، مانند یک لیوان ماست یا شیر.

غذاهای تند: ادویه ها شاید - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - دوای طیف وسیعی از بیماری ها باشد، اما وقتی آخر شب هوس خوردن غذایی به سرتان می زند، از سس و غذاهای تند دوری کنید. غذاهای تند می توانند باعث ناراحتی معده شوند، و مواد شیمیایی موجود در غذاهای تند می توانند باعث تحریک حواس شوند، و به خواب رفتن را سخت کنند.

وعده های بزرگ: خوردن میان - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - وعده ی آخر شب نباید تبدیل به یک وعده کامل غذایی شود. مجموع کالری این میان وعده - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - را از 200 کالری پایین تر نگه دارید، تا موقع خواب دچار مشکل نشوید. با این کار - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - همچنین - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - قبل از خواب خیالتان راحت است که تمام تلاش روزتان را با یک پرخوری بی فکرانه در آخر شب به باد ندادید.
خب حالا که فهمیدیم چه چیزهایی را - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - نباید استفاده کنیم ، به جایشان چه غذایی بخوریم؟ وعده - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - های کوچک و سبک هم هوس غذایی را آرام می کند، هم به خواب بهترتان کمک می کند. برای مثال غذاهایی مانند غلات کامل، موز، - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - شیر، نخود، - شماره الو قلیان فوری فرمانیه - آب آلبالو، دمنوش های آرامش بخش و انگور توصیه می شود.

منبع:سایت دکتر کرمانی

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram