تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیون فوری اکباتان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18309.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۰

دارچین مفیدترین ماده غذایی برای رفع کبد چرب است

یک متخصص طب سنتی گفت: دارچین ماده غذایی معطری است که مانع بروز عفونت در بدن می‌شود و مفیدترین ماده غذایی برای رفع کبد چرب است.

قُل قُل:یک متخصص طب سنتی گفت: دارچین ماده غذایی معطری است که مانع بروز عفونت در بدن می‌شود و مفیدترین ماده غذایی برای رفع - شماره الو قلیون فوری اکباتان - کبد چرب است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, فاطمه نجات بخش اظهار داشت: بیماری کبد چرب از غلبه سردی - شماره الو قلیون فوری اکباتان - و تری در کبد رخ می‌دهد.


به گفته وی هر چند که کبد چرب در اثر سردی و رطوبت در کبد به وجود - شماره الو قلیون فوری اکباتان - می‌آید، اما به هیچ عنوان نباید در استفاده از غذاها و - شماره الو قلیون فوری اکباتان - ادویه‌های گرم و خشک کننده رطوبات افراط - شماره الو قلیون فوری اکباتان - شود زیرا منجر به بیماری‌های گرم کبد می‌شود.


استفاده از غذاهایی که به افراط شیرین هستند, - شماره الو قلیون فوری اکباتان - برای کبد - شماره الو قلیون فوری اکباتان - مضر است


این متخصص طب سنتی ادامه داد: استفاده از غذاهایی که به افراط شیرین هستند, برای کبد مضر است, شیرینی‌ها برای کبد مفید - شماره الو قلیون فوری اکباتان - هستند اما نباید در آن زیاده روی شود و یا خیلی شیرین باشند, استفاده از کمی شیرینی طبیعی و ملایم مفید است.


نجات بخش بیان داشت: هر چیزی که در بازکننده باشد یعنی مجاری کبد را باز کند, قبض داشته, کبد را تقویت کند, معطر و مانع عفونت باشد مانند دارچین که بسیار مفید است.


انجیر و فندق, مویز و زعفران برای تمام بیماری‌های کبد مفید است


وی افزود: موادغذایی مانند انجیر و فندق, مویز و زعفران برای تمام بیماری‌های کبد مفید است، همچنین کاسنی بسیار در رفع بیماری‌های کبدی مفید است.


این متخصص طب سنتی خاطرنشان کرد: کاسنی در بیماری‌های گرم کبدی بسیار مفید است، همچنین در بیماری‌های سرد کبدی بهتر است کاسنی همراه با عسل یا ماءالعسل مصرف شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram