تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون شهرک پرواز


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18322.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۲

پاکسازی بدن از سموم فلزات با مصرف برگ گندم و جو

یک متخصص تغذیه گیاهی گفت: برگ گندم و برگ جو دارای موادی است که ضد سموم فلزات سنگین است و مصرف آن توسط افراد تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه گیاهی گفت: برگ گندم و برگ جو دارای موادی است که ضد سموم فلزات سنگین - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - است و مصرف آن توسط افراد تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند.


به - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, ابوالقاسم متین درباره موادغذایی ضد سموم فلزاتی که در غذاهای افراد وارد شده است, اظهار داشت: شکی بر این نیست که موادغذایی مصرفی ما سرشار از سموم است.


برگ گندم و برگ جو تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند
به گفته وی مصرف برخی از موادغذایی مانند برگ گندم و برگ جو دارای موادی است که ضد سموم فلزات سنگین است و مصرف آن توسط افراد تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند.


این متخصص گیاهی عنوان کرد: مصرف برگ - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - گندم یا سبزه‌هایی که برای عید نوروز تهیه می‌کنند دارای 70 درصدکلروفیل است و دو برابر - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - تخم مرغ پروتئین دارد.


برگ گندم 60 برابر بیشتر از پرتغال ویتامین C دارد
متین ادامه داد: تخم مرغ 11 درصد پروتئین دارد که برگ گندم حدود 22 درصد پروتئین دارد و 60 برابر بیشتر از پرتغال ویتامین C - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - دارد، همچنین سرشار از ویتامین A، B 1، B6 C،E، کلسیم, منیزیم، آهن، منگنز - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - است.


برگ جو 4 برابر غلات کامل ویتامین B2دارد
وی عنوان کرد: مصرف برگ جو سم زدائی فلزات سنگین در بدن می‌کند که 4 برابر غلات کامل ویتامین B2دارد, 7 برابر - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - پرتقال ویتامین C دارد و 11 برابر شیر گاو کلسیم و 5 برابر کلم بروکلی آهن - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - دارد.


این متخصص تغذیه گیاهی خاطرنشان کرد: قرار دادن گل گندمی یا کلروفیتوم در فضای داخلی - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - آپارتمان و اتاق‌های اداره‌ها به پاک کردن - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - سموم موجود در هوا کمک می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram