تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون فوری ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18111.html
۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۱

این خوراکی‌ها شما را دچار پف می‌کنند

پرخوری مقصر شماره یک احساس نفخ و گاز است. غذاهایی که دیر هضم می‌شوند مانند غذاهای پرچرب و با فیبر بالا با بدن کاری می‌کنند که احساس می‌کنید پف کرده‌اید!

قُل قُل: - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - پرخوری مقصر شماره یک احساس نفخ و گاز است. غذاهایی که دیر هضم می‌شوند مانند غذاهای پرچرب و با فیبر بالا با بدن کاری می‌کنند که احساس می‌کنید پف کرده‌اید!


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامانه، غذاهای منجمد یکی از علل بروز این حالات هستند. سدیم بالای موجود در این غذاها احساس نفخ ایجاد - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - می‌کنند.


به گزارش msn، کلم بروکلی نیز پر از فیبر است ضمن این که از رافینوز، قندی که موجب ایجاد گاز - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - در - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - بدن می‌شود، تشکیل شده است. اگر شما مستعد ابتلا به نفخ هستید، سبزیجات - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - اینچنینی را بهتر است به صورت آبپز مصرف کنید.


کسانی که مبتلا به عدم تحمل لاکتوز هستند، از فراورده‌های لبنی حاوی لاکتوز باید اجتناب کنند چون این فراورده‌ها به شدت موجب نفخ می‌شوند.


حبوبات نیز حاوی قند و فیبر دیر هضم هستند و منجر به تولید گاز در روده - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - می‌شوند.


جویدن آدامس نیز منجر به بلعیدن هوا می‌شود - شماره تحویل قلیون فوری ولنجک - و این هوا در دستگاه گوارش تجمع می‌کند و احساس پف کردگی می‌دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram