تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس الو قلیان قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18003.html
۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۰

میوه و سبزی هایی که وزن را کنترل می کنند

خوردن سبزیجات و میوه ها درست است که به کنترل وزن کمک می کند، اما همه سبزی ها و میوه ها تاثیر یکسانی در کنترل و کم کردن وزن ندارد.

قُل قُل: خوردن سبزیجات و میوه ها درست است که به کنترل وزن کمک می کند، اما همه سبزی ها و میوه ها تاثیر یکسانی در کنترل و کم کردن - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - وزن - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - ندارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، نتایج تحقیق تازه و مفصلی که در 24 سال توسط دانشگاه هاروارد انجام شده نشان می - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - دهد که - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - برخی از سبزی ها و میوه ها کمک بیشتری به کنترل و کم شدن وزن می کنند.

این تحقیق بر روی بیش از 100 هزار زن و مرد در سنین 30 تا 40 سالگی شروع و به مدت 24 سال پیگیری شده است.

به گزارش نیویورک تایمز، به طور کلی، افزایش میزان - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - مصرف سبزیجات و میوه ها روند چاق شدن را کندتر می کند. اما میوه هایی خانواده بلوبری (زغال اخته - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - آبی) از میوه های خانواده مرکبات برای کند کردن این روند موثرترند یا مصرف هویچ و فلفل باعث کنترل بهتر وزن می شود در حالیکه سیب زمینی و نخود تاثیری در این روند ندارند.

شرکت کنندگان در این تحقیق که میوه ها وسبزیجات حاوی نشاسته مانند سیب زمینی، ذرت و یا نخود را در دستور غذایی خود داشتند، نشانی از کاهش یا کنترل - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - وزن از خود نشان ندادند در حالی که میوه و سبزیجات غیر - شماره سرویس الو قلیان قیطریه - نشاسته ای که فیبر بیشتر و کربوهیدرات کمتری دارند، مثل لوبیا، کاهو، سیب یا گلابی، تاثیر بیشتری در کاهش وزن دارند.

به گزارش نیویورک تایمز، محقق ارشد این تحقیق، دکتر مونیکا برتویا از دانشکده سلامت عمومی هاروراد می گوید که آب میوه و سیب زمینی سرخ کرده میوه و سبزی به حساب نمی آیند و نباید مصرف آنها را به منزله مصرف میوه و سبزی روزانه به حساب آورد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram