تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیان شهرک پرواز


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18253.html
۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۵

3 سم کشنده در سفره ایرانی‌ها

در تمام دنیا 3 نوع سم سفید یافت می‌شود که برای سلامتی انسان ضرر دارد.

قُل قُل: در تمام دنیا 3 نوع سم سفید یافت می‌شود که برای سلامتی انسان ضرر دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک متخصص تغذیه در خصوص استفاده بیش از حد نمک در غذاها گفت: در تمام دنیا نمک، شکر و هروئین شناخته شده است و همه دنیا در حال کاهش مصرف نمک در غذاها هستند.

سوسن پارسا افزود: استفاده بیش از حد نمک، خون - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - را غلیظ می‌کند و فشارخون را بالا می‌برد - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - که موجب سکته‌های قلبی و مغزی می‌شود. - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - بیشترین ضرر مصرف زیاد نمک بر روی کلیه است که باعث عدم تعادل بین سدیم و پتاسیم می‌شود که مشکلات کلیه را در افراد به وجود می‌آورد.

وی خاطرنشان - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - کرد: بدن یک انسان سالم در روز بیش از 3 گرم نمک لازم ندارد و در نتیجه احتیاجی به نمک اضافه پاشیدن بر روی غذاها نیست. علت اصلی اینکه در تمام دنیا به کودکان قبل از 2 سالگی نمک نمی‌دهند این است که به طعم شوری - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - عادت نکنند.

پارسا در خصوص نمک موجود در پنیر گفت: نمک موجود در پنیرهای شور حتی با وجود اینکه شب قبل از مصرف در - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - آب بگذارند و حتی در هنگام مصرف هم بشویند از بین نمی‌روند چون در زمان تخمیر پنیر، نمک به اضافه می‌کنیم.

این متخصص تغذیه افزود: در مواد غذایی - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - طبیعی و نپخته - شماره سرویس قلیان شهرک پرواز - نمک وجود دارد و دیگر نیازی به استفاده از نمک نیست حتی نمکدان‌ها بر روی میزهای رستوران‌های دنیا حذف شده است و برای سالم ماندن باید مصرف نمک در غذاها را حذف کنیم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram