تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیان فوری ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18084.html
۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۳:۵۹

برای مقابله با عوارض آلودگی هوا لبنیات کم‌چرب مصرف کنید

متخصص بهداشت عمومی با بیان اینکه یک برنامه غذایی اصولی که تامین کننده نیازهای غذایی بدن باشد می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر باشد، عنوان کرد: به افراد توصیه می‌شود در زمان آلودگی هوا لبنیات کم چرب را بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

قُل قُل:متخصص - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - بهداشت عمومی با بیان اینکه یک برنامه غذایی اصولی که تامین کننده نیازهای غذایی بدن باشد می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر باشد، عنوان کرد: به افراد توصیه می‌شود در زمان آلودگی هوا لبنیات کم چرب را بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آنا ،دکتر محمد هاشمی با توجه به تاثیر پیروی کردن از - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - یک رژیم غذایی سالم در کاهش ابتلا به عوارض ناشی از آلودگی هوا، گفت: کاهش دما در فصول سرد در کنار جو آرام و بدون بارندگی - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - موجب بروز پدیده وارونگی هوا در کلان شهرهایی نظیر تهران که تردد خودروها و سایر آلاینده‌ها در آن فراوان است، می‌شود. در چنین شرایطی با بالا رفتن سطح آلودگی هوا هشدارهایی به ویژه برای گروه‌های در معرض خطر اعلام می‌شود تا با انجام اقدامات احتیاطی به سلامت از این مقطع بگذرند.

آنچه که در این زمان بیشتر در رسانه‌ها شنیده می‌شود بحث ارتباط این آلودگی با سیستم تنفسی است و تاکید بیشتر صاحبنظران بر - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - محور حفاظت از این سیستم و یا عوارض وارده به آن است.

این متخصص بهداشت عمومی با تاکید - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - بر اینکه نحوه تغذیه می‌تواند - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - در محافظت از سلامتی - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - ما در مقابل عوارض ناشی از آلودگی هوا موثر باشد، افزود: در واقع یک برنامه غذایی اصولی که تامین کننده نیازهای غذایی بدن باشد می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر بوده و بالطبع در توانایی بدن برای مقابله با عوارض بیماری‌زای آلودگی اثر فزآینده داشته باشد.

وی عنوان کرد: در بین گروه‌های مختلف - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - مواد غذایی، گروه شیر - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - و لبنیات تاثیر ویژه‌ای در افزایش توان بدن برای مقابله با اثرات آلودگی - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - هوا دارد. این گروه به دلیل دارا بودن مقادیر قابل ملاحظه‌ای کلسیم، فسفر و منیزیم سبب - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - اشغال گیرنده‌های - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - این مواد در سطح سلول‌ها شده و به شکل رقابتی مانع از جذب سایر فلزات دو ظرفیتی موجود در هوای آلوده نظیر سرب و بروز بسیاری - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - از - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - عوارض می‌شود.

دبیر انجمن علمی پیشگیری و درمان چاقی ایران، ادامه داد: همچنین مصرف این گروه از مواد غذایی با - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - تنظیم سیستم دفع مدفوع و ادرار موجب دفع - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - مواد آلاینده از بدن می‌شود. در این میان انواع لبنیات پروبیوتیک به سبب دارا بودن باکتری‌های مفید اثر بیشتری داشته و انتخاب بهتری به شمار می‌آید.

به گفته وی، لبنیات می‌توانند موجب - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - نرم شدن مخاط تنفسی و گوارشی شود و از این طریق نیز در - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - دفع سموم موثر - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - باشد.دکتر هاشمی با بیان اینکه پژوهش‌ها نشان داده که آلودگی هوا موجب کاهش جذب ویتامین D می‌شود، - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - عنوان کرد: - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - بنابراین افرادی که کمبود کلسیم دارند بیشتر در معرض خطر عوارض آلودگی هوا بوده و مصرف شیر و ماست از این جنبه نیز می‌توانند به سلامت افراد کمک کند.

این متخصص بهداشت عمومی با تاکید بر اینکه به افراد توصیه می‌شود همیشه به خصوص در زمان افزایش آلودگی هوا لبنیات کم‌چرب مصرف کنند، خاطر نشان کرد: اسیدهای چرب اشباع موجود در مواد لبنی پر - شماره سرویس قلیان فوری ولنجک - چرب علاوه بر مضرات متعددی که دارند می‌توانند در کارآیی سیستم ایمنی دخالت کرده و باعث افزایش بروز بیماری‌های تنفسی شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram