تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیون فوری ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18114.html
۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۹

کمبود پتاسیم را جدی بگیرید

پتاسیم از جمله املاح مهم در بدن است که افراد کمتر نسبت به برطرف کردن نیاز خود به آن توجه دارند اما کمبود آن برای سلامتی مضر است.

سلامت - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - نیوز:پتاسیم از جمله املاح مهم در بدن است که افراد کمتر نسبت به برطرف کردن نیاز خود به آن توجه دارند اما کمبود آن برای سلامتی - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - مضر است.


به - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - گزارش قُل قُل به - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - نقل از ایسنا، این ماده معدنی مهم نقش اساسی در بسیاری از ضروری‌ترین عملکردهای بدن از جمله تنظیم مایعات و کارکرد صحیح ماهیچه‌ها بازی می‌کند. همچنین بررسی‌ها حاکی از آن است که دریافت این ماده معدنی ممکن است فرد را از ابتلا به بیماری‌های قلبی و کلیوی حفظ کند.


با وجود - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - نیاز - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - بدن به ماده معدنی پتاسیم افراد کمی نسبت به تامین آن توجه دارند. پزشکان توصیه می‌کنند افراد بزرگسال حداقل در روز باید 4700 میلی گرم پتاسیم دریافت کنند اما بیشتر انسان‌ها نیمی از این میزان پتاسیم را مصرف می‌کنند.


پزشکان همچنین در پاسخ - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - به این پرسش - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - که چگونه می‌توان کمبود این - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - ماده مغذی را - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - در بدن تشخیص داد، معتقدند، به طور دقیق نمی‌توان دراین‌باره صحبت کرد. تست‌های متداول و - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - معمول، کمبود پتاسیم را نشان نمی‌دهند. همچنین فرد هیچ نشانه جسمی مبنی بر کمبود آن مشاهده نمی‌کند. هرچند می‌توان با توجه به برخی علائم از فقدان میزان کافی - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - پتاسیم در بدن اطلاع پیدا کرد که پنج نمونه مهم از - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - این علائم عبارتند از:


1- عدم تنوع در - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - رژیم غذایی: میوه‌ها و سبزیجات غنی‌ترین - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - منبع پتاسیم به حساب می‌آیند - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - بنابراین وجود انواع مختلف این مواد خوراکی با رنگ‌های متنوع در وعده‌ها و میان وعده‌های غذایی ضروری است. در صورتی که رژیم غذایی تنها در بردارنده گوشت، غذاهای نشاسته‌ای فرآوری شده و خوراکی‌های کنسروی باشد بدن میزان کافی از پتاسیم دریافت نمی‌کند.


2- احساس ضعف و خستگی: در صورتی که حس می‌کنید بدنتان از - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - میزان انرژی کافی برخوردار نیست و احساس ضعف و خستگی - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - دارید ضرورت دارد در نوع رژیم غذایی خود دقت بیشتری داشته باشید چون علت این خستگی می‌تواند کمبود پتاسیم باشد. مصرف میوه‌ها - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - و سبزیجات غنی از ماده معدنی - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - پتاسیم فرد را سرزنده و شاداب می‌کند.


3- فشارخون بالا: فاکتورهای بسیاری همچون - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - سابقه خانوادگی، داشتن اضافه وزن و - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - مصرف زیاد نمک موجب می‌شود فشارخون افزایش یابد، اما نتایج یک مطالعه آزمایشگاهی روی موش‌ها نشان می‌دهد موش‌هایی که در رژیم غذایی‌شان میزان کافی پتاسیم وجود ندارد به فشارخون بالا مبتلا شده‌اند. بسیاری از افراد عادت به خوردن غذاهای پر نمک دارند و در کنار آن میوه و سبزیجات کافی مصرف نمی‌کنند که این وضعیت باعث می‌شود تعادل بین سدیم و - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - پتاسیم از بین برود و به بروز فشارخون بالا کمک می‌کند.


4- گرفتگی - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - عضلات و ماهیچه‌ها: در صورتی که در قسمت پاها دچار گرفتگی ماهیچه همراه با درد می‌شوید کمبود پتاسیم می‌تواند عامل بروز آن باشد.
5- بالا بودن ضربان قلب: زمانی که سطح پتاسیم به شدت پایین باشد باید آن - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - را جدی - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - گرفت. در صورتی که احساس می‌کنید تپش قلب شدید دارید - شماره سرویس قلیون فوری ولنجک - و ضربان آن نامرتب است باید موضوع را با پزشک مطرح کنید.


به گزارش سایت پیریونشن، برای آنکه نیاز بدن به پتاسیم برطرف شود باید انواع مختلفی از میوه‌ها و سبزیجات در طول روز مصرف شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram