تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18105.html
۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۰

5 راز برای ساده سازی لاغری

ممکن نیست برای همیشه در یک برنامه رژیمی بمانیم. پس شاید بهتر باشد به جای اینکه در یک رژیم غدایی بمانیم، سبک زندگی مان را تغییر دهیم.

قُل قُل: - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - ممکن نیست برای همیشه در یک برنامه رژیمی بمانیم. پس شاید بهتر باشد به - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - جای اینکه در یک رژیم - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - غدایی بمانیم، سبک زندگی مان را تغییر دهیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - نقل از سایت سیمرغ، شما مصمم - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - به کاهش وزن هستید، پس یک رژیم غذایی را شروع می کنید و چند کیلویی هم وزن کم می کنید، ولی به محض آنکه از آن - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - برنامه خارج می شوید، دوباره آن وزن رفته، باز می گردد. اگر چنین مشکلی دارید، بدانید که تنها نیستید و - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - افراد زیادی هستند که چنین مشکلی دارند.بیایید با این مشکل روبرو شویم، ممکن نیست برای همیشه در یک برنامه رژیمی بمانیم. - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - پس شاید بهتر باشد به جای اینکه در - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - یک رژیم غدایی بمانیم، سبک زندگی مان را تغییر دهیم.

1. هرگز در زمان تماشای تلویزیون چیزی نخورید

شما از سرکار - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - به خانه آمدید، شام درست می کنید و در حالی که از خوردن غذایتان - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - لذت می برید، تلویزیون هم تماشا می کنید. این کار باعث افزایش وزنتان می شود، زیرا تا وقتی که حرکتی ندارید، کم کم می خورید و بدون - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - آنکه بدانید چه مقدار خورده اید، ادامه می دهید! به همین دلیل این قانون را گذاشته ایم که در زمانی - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - که غذا می خورید، نباید با تلویزیون، تبلت، گوشی های هوشمند و کامپیوتر سرگرم باشید.پس شما متمرکز روی غذایتان خواهید بود و کمتر احتمال پرخوری وجود دارد.قانون دیگری که پیشنهاد می کنیم این است که، وقتی دارید ورزش می کنید، تلویزیون نگاه کنید. به عبارت دیگر اگر شما نیم ساعت پیاده روی می کنید، می توانید نیم ساعت هم تلویزیون ببینید. این مسئله به شما کمک می کند تا کمتر بنشینید و بیشتر حرکت کنید.

2. اکثر اوقات غذای طبیعی بخورید

وزوزهایی در گوشتان می شنوید که به شما می گوید، غذای بیشتری بخورید. اشکالی ندارد، اما لطفا غذاهای طبیعی بخورید. - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - غذاهای طبیعی برای شما و خانواده تان سالم تر است. غذاهای طبیعی شامل میوه های تازه، سبزیجات، ماهی و گوشت که با توضیحات کامل مواد مغذی شان بسته بندی - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - شده است.از سوی دیگر، غذاهای فرآوری شده ( هر غذایی که به نحوی از شکل طبیعی خود خارج شده است) مواد مغذی سالم کمتری دارند و می توانند با چربی، شکر، کالری بیشتر و یا نمک همراه شده - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - باشند. غذاهای فرآوری شده، شامل غذاهای بسته بندی شده، یخ زده و یا فست فود می باشد.ما به شما محدود کردن استفاده از غذاهای فرآوری شده و پرکردن برنامه غذایی تان با غذاهای طبیعی را - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - تا مقدار ممکن، پیشنهاد می کنیم. اگر شما به استفاده از مواد غذایی آماده عادت دارید، آنهایی را انتخاب کنید که کمترین تنوع در مواد اولیه را دارند، برچسب تغذیه ای آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - آن شکر، نمک، چربی و یا کالری اضافه نشده است.

- قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک -
3. اهداف واقع بینانه ای را که شما در همین لحظه می توانید به آنها پایبند شوید، - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - برای خود تعیین کنید

بیشتر مردم وقتی که یک برنامه کاهش وزن را شروع می کنند، فقط نتیجه را در نظر می گیرند. مثلا - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - اینکه "من 10 کیلو - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - وزن کم می کنم". اگرچه این هدف کمک کننده است، اما تاثیر تعیین برنامه اجرایی را ندارد. برنامه اجرایی روی یک پروسه و یا عمل متمرکز می - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - شود، مثل اینکه " من 3 دقیقه در روز پیاده روی می کنم" یا " من روزی 4 وعده سبزیجات می خورم". وقتی برنامه کاهش وزن شروع می شود، داشتن برنامه اجرایی حیاتی است. زیرا برنامه اجرایی قدمهای لازم برای رسیدن به نتیجه را مشخص می کند. همانطور که هدف خود را تعیین کردید، در - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - مورد کارهایی که باید در این مسیر انجام دهید، هم فکر کنید و آنها را در یک دفتر - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - بنویسید. مثلا اینکه " هر روز صبح صبحانه می خورم" یا " به جای آسانسور از پله استفاده می کنم". برنامه اجرایی مانند آنچه گفته شد، - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - به شما در تنظیم یک رژیم غذایی برای رسیدن به موفقیت کمک خواهد کرد.


4. رستوران - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - رفتن زیاد را متوقف کنید

بیرون غدا خوردن راحت و خوشمزه است! اما این عمل باعث افزایش وزن شما می شود، مناظر و بوهای خوب در یک رستوران ممکن است شما را به سفارش غذاهایی با کالری بالا - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - تشویق کند ( گاهی حتی وقتی شما گرسنه نیستید). بنابراین پیشنهاد می کنیم، در زمانی که تلاش می کنید، وزن خود را کاهش دهید، به رستوران نروید. در ابتدا ممکن است، کمی سخت باشد، ولی با - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - یک برنامه ریزی جذاب می توانید این - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - کار - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - خود را کنترل کنید. تمام وعده های غذایی خود را شامل صبحانه، نهار، شام و میان وعده برای یک هفته لیست کنید. اگر بیرون غذا می خورید، سعی کنید انتخاب های سالمتری داشته باشید. مثلا، سوپ های ساده به جای غذاهای پر کالری و یا غذاهایی که شامل سبزیجات یا ماهی هستند. دسر هم سفارش ندهید، اگر واقعا نمی توانید مقاومت کنید، یک مدل میوه ای آن را سفارش دهید.

5. تحرک بیشتر، تا آنجا که می توانید

همه ما می دانیم که ورزش وقتی قصد کاهش وزن دارید،امری است حیاتی. اما بهترین - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - ورزش، آن ورزشی است که شما حتما انجامش بدهید و زمان زیادی از شما - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - در سالنهای ورزشی نگیرد. هر فعالیتی خوب است، حتی قدم زدن در فروشگاه ها، تمیز کردن باغچه خانه تان و یا مرتب کردن خانه. در واقع برخی حرکات و یا کارهایی - قیمت آنلاین قلیان روشن ولنجک - که شما انجام می دهید، ممکن است بیشتر از آنچه شما فکر می کنید، کالری بسوزاند. برای مثال، یک ساعت دوچرخه زدن در حدود 292 کالری می سوزاند( برای فردی که حدودا 72 کیلوگرم وزن دارد) . پس برای خود تعریف کنید که هر کاری که می توانید،هرچند ساده، به صورت روزانه انجام دهید، به کارهایتان اضافه کنید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram