تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره الو قلیان آپادانا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18302.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۲

پرهیز از حذف وعده‌های غذایی در دیابت حاملگی

یک کارشناس مامایی با بیان اینکه در دیابت حاملگی باید از مصرف مواد شیرین پرهیز یا مصرف را به حداقل رساند، گفت: این افراد باید از حذف وعده‌های غذایی، بویژه صبحانه پرهیز کنند.

قُل قُل:یک کارشناس مامایی با بیان اینکه در دیابت حاملگی باید از مصرف مواد شیرین پرهیز یا مصرف را به حداقل رساند، گفت: این افراد باید از حذف وعده‌های غذایی، بویژه صبحانه پرهیز - قیمت اجاره الو قلیان آپادانا - کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،فرشته درایتی گفت: طی حاملگی، هورمون‌ها استفاده از انسولین را برای بدن سخت می‌کنند و از این رو لوزالمعده باید انسولین بیشتری را تولید - قیمت اجاره الو قلیان آپادانا - کند.


وی با بیان اینکه در بیشتر زنان باردار این مساله مشکلی ایجاد نمی‌کند و لوزالمعده انسولین بیشتری ترشح می‌کند، افزود: در صورتی که لوزالمعده نتواند به اندازه لازم انسولین ترشح کند، سطح گلوکز در خون بالا و دیابت حاملگی رخ می‌دهد.


این کارشناس مامایی با بیان اینکه سیستم گوارش بیشتر غذای خورده شده را به نوعی قند به نام گلوکز می‌شکند، اظهار کرد :گلوکز - قیمت اجاره الو قلیان آپادانا - وارد خون شده و با کمک انسولین، سوخت لازم برای سلول‌های بدن فراهم - قیمت اجاره الو قلیان آپادانا - می‌کند.


درایتی با بیان اینکه بیشتر زنان مبتلا بعد از تولد نوزاد بهبود می‌یابند، تاکید کرد: با این حال احتمال ابتلا در حاملگی‌های بعدی یا آینده نیز افزایش می‌یابد. درمان دیابت حاملگی به شدت بیماری بستگی دارد و بیمار باید قند خود را با استفاده از دستگاه‌های خانگی کنترل کند.


این کارشناس مامایی با بیان اینکه رژیم غذایی برنامه‌ریزی شده می‌تواند کمک کننده باشد، گفت: در رژیم غذایی باید تعادل صحیحی میان پروتئین، چربی و کربوهیدرات وجود داشته باشد و همچنین ویتامین‌ها، مواد معدنی و کالری لازم باید تامین شود.


وی با اشاره به اینکه باید از مصرف مواد شیرین پرهیز یا مصرف را به حداقل رساند، افزود: این افراد باید از حذف وعده‌های غذایی بویژه صبحانه پرهیز کنند.


درایتی با اشاره - قیمت اجاره الو قلیان آپادانا - به اینکه صبحانه بر ثابت نگه داشتن قند خون موثر است، تاکید کرد: رعایت رژیم غذایی ممکن است ابتدا کمی نگران کننده باشد و مادر نباید خود را تحت رژیم غذایی خاص یا محدود کننده بداند. ورزش سبک نیز به بهبود توانایی بدن در سوزاندن گلوکز کمک و سبب کاهش قند خون می‌شود.


این کارشناس مامایی ادامه داد: 30 دقیقه فعالیت هوازی در روز نظیر پیاده‌روی یا شنا برای بسیاری از زنان مبتلا به دیابت حامگی سودمند خواهد بود. ورزش شدید - قیمت اجاره الو قلیان آپادانا - برای همه توصیه نمی‌‍‌شود. بنابراین برای آگاهی از میزان فعالیت ورزشی مناسب و مفید، بهتر است با پزشک مشورت شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram