تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18147.html
۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۰

برخورد جدی با تخلفات غذایی/فعالیت 11000 واحد غذایی مجوزدار در کشور

رئیس سازمان غذا و دارو گفت:11 هزار واحد غذایی مجوز تولید صنعتی دارند و تولید کننده‌های غیر صنعتی یا سنتی که هزاران واحد صنفی را تشکیل می‌دهند، واحدهای صنعتی محسوب نشده و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می‌کنند.

قُل قُل:رئیس سازمان غذا و دارو گفت:11 هزار واحد غذایی مجوز تولید - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - صنعتی دارند و تولید کننده‌های غیر صنعتی یا سنتی که هزاران واحد صنفی را تشکیل می‌دهند، واحدهای صنعتی محسوب نشده و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می‌کنند.


به گزارش سلامت - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - نیوز به نقل از ایسنا، دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت گفت: در چند ساله اخیر دستگاه‌های نظارتی قوی‌تر شده‌اند، برخورد آنها با تخلفات با جدیت صورت می‌گیرد و وضعیت نظارت بر محصولات سلامت محور بسیار بهتر شده است.


وی افزود: با توجه به نظارت‌هایی که صورت می‌گیرد، - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - حساسیتی که مردم دارند و در نتیجه کمک دولت، در جهت ارتقاء کیفیت و سلامت فرآورده‌های غذایی در کشور پیش می‌رویم. همچنین به مردم توصیه می‌کنیم که - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - حتما لبنیات پاستوریزه را در سفره غذایی خود داشته باشند - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - و تاکید می‌کنیم که شیر و لبنیات کم - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - چرب را در - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - سفره غذایی خود داشته باشند.


دیناروند با بیان اینکه دو نوع تولید کننده در کشور ما فعالیت می‌کنند؛ تولید کننده‌های صنعتی و سنتی، افزود:11 هزار واحد غذایی مجوز تولید صنعتی دارند و تولید کننده‌های غیر صنعتی یا سنتی که هزاران واحد صنفی را تشکیل می‌دهند، واحدهای صنعتی محسوب نشده و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می‌کنند.


رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مردم کالاهایی که مجوز از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت دارند را با اطمینان مصرف کنند؛ چراکه سلامت مردم همواره در اولویت‌های سازمان غذا و دارو است. اگر واحدهایی که مجوز داشته باشند کوچکترین تخلفی را داشته باشند با جدیت با آنها برخورد می شود.


بنا بر - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، دیناروند در پایان گفت: صنعت غذایی ما در کشور پیشرو است و خوشبختانه در این عرصه صادرات بسیار خوبی نیز داریم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram