تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس الو قلیان نیاوران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18144.html
۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۰

کدام مواد غذایی باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن می شود؟

سیستم ایمنی بدن یک تعادل ظریف است که همراه با داشتن یک شیوه زندگی سالم پشتیبانی می شود. خواب کافی، ورزش و البته رژیم غذایی مناسب به حفظ سیستم ایمنی بدن در دفاع از بیماری ها کمک می کند.

قُل قُل: سیستم ایمنی - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - بدن یک تعادل ظریف است - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - که همراه با داشتن یک شیوه زندگی سالم پشتیبانی می شود. خواب کافی، ورزش و البته رژیم - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - غذایی مناسب به حفظ سیستم ایمنی بدن در دفاع از بیماری ها کمک می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، کمبود برخی مواد غذایی بخصوص ویتامین دی، در معرض مواد شیمیایی مصنوعی قرار گرفتن، عدم تعادل در باکتری های مفید روده و ... عوامل خطر کلیدی برای تضعیف سیستم ایمنی بدن است.

الکل: جای تعجب نیست که مصرف الکل برای سیستم ایمنی بدن خطرناک است. الکل حاوی قند بالایی است و مصرف آن یکپارچگی مخاط روده - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - را تغییر می دهد. ضمن این که میکروارگانیسم های روده - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

نوشابه های کافئین دار: - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - مقدار کافی - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - از خواب برای حفظ سیستم ایمنی سالم ضروری است و - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - مصرف نوشابه های کافئین دار به ویژه قهوه و نوشابه های گازدار درست اثر برعکس برای سیستم ایمنی بدن دارد. سطوح اسیدیته در قهوه ممکن است منجر به افزایش التهاب - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - در بدن شود.

سوپ های کنسرو: سوپ غذایی است که به راحتی می تواند فیبر و پروتئین مورد نیاز بدن را فراهم کند با این حال مصرف - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - کنسرو شده - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - این غذا اگرچه راحت است اما بهترین گزینه نیست. بسیاری از این سوپ ها حاوی مواد تشکیل دهنده مصنوعی و سطوح بالای سدیم هستند.

غلات صبحانه: این غلات از نوع تصفیه شده و حاوی قند اضافه هستند.

ترشی: در حالی که غذاهای شور مانند کلم ترش عطر و طعم زیاد و کالری کمی دارند، اما سدیم بالای موجود در آنها می تواند - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - منجر به کم شدن آب بدن و احتباس مایعات شود. حتی در شرایطی مانند بیماری های کلیوی مصرف این غذاها اصلا مناسب نیست.

غلات پردازش شده: انتخاب غلات - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - سبوس دار بهتر از دانه های پردازش شده است چون این دانه ها اثر سوء بر قند خون دارند و عملکرد سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کنند.

روغن های فرآوری شده: این روغن ها - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - شامل - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - روغن سویاف ذرت، کلزا، آفتاب گردان، بادام زمینی و ... سبب کاهش سطوح کلسترول می شود که از بیماری های قلبی جلوگیری - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - می کند. با این حال بسیاری از مطالعات در مورد این روغن ها نشان می دهد روغن - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - های گیاهی، امگا 6 اسید لینولئیک بسیار بالایی دارند، اسید لینولئیک - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - سبب تقویت غشای سلولی می شود، خوردن - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - اسید لینولئیک استرس اکسیداتیو را افزایش می دهد، در روغن های گیاهی سطح کلسترول بد پایین است اما سطح کلسترول خوب نیز پایین است. این - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - روغن ها التهاب را در بدن افزایش می دهند و منجر به تضعیف عملکرد سیستم ایمنی بدن می شوند.

ماست های طعم دار: ماست های حاوی شکر اضافه و غیر پروبیوتیک منجر به ایجاد مشکلات گوارشی می شوند. قند موجود در این - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - ماست ها مهار عملکرد سیستم ایمنی را به همراه دارد و مواد تشکیل دهنده مصنوعی آنها خالی از ریزمغذی ها است.

میوه های خشک: اگرچه میوه ها یک میان وعده بسیار ضروری - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - هستند اما نوع خشک شده آنها و حتی میوه های کنسرو شده حاوی قند اضافی هستند که سالم بودن آنها را زیر سوال - قیمت سرویس الو قلیان نیاوران - می برد.

www.msn.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram