تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18013.html
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۲

چای ترش دشمن فشار و چربی خون

چای ترش با خواص منحصر به فرد خود باعث کاهش فشار و چربی خون به عنوان شایع ترین امراض می شود و در نتیجه انسان با مصرف آن عمری طولانی تر خواهد داشت.

قُل قُل: چای ترش با خواص منحصر به فرد خود باعث کاهش فشار و چربی خون به عنوان شایع ترین امراض می شود و در نتیجه انسان با مصرف آن عمری طولانی تر خواهد داشت.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، خستگی یک روز سخت را هیچ چیز جز به قول مادر بزرگ ها یک چای قند پهلوی کمر باریک البته از نوع ترش رفع نمی کند. در خانه ما ایرانی ها چای جزء لاینفک زندگی است و روزانه شاید دو یا سه بار آن را دم کنیم، اما باید مراقب قندهای پهلوی چای بود تا - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - با مصرف زیاد آن ها دندان ها ،فشار - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - خون و قند خون خود را نامتعادل نکنیم.

چای انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به چای سیاه، چای سفید، چای قرمز و مانند آن ها اشاره کرد اما آنچه که چای ترش را متمایز از سایر چای ها - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - کرده خواص فراوان آن است اگر چه سایر چای ها نیز خصوصیات خود را دارند اما به قول معروف هرگلی بوی خود را دارد و بوییدن خواص گل چای ترش نیز خالی از حکمت نیست.

ترشی این گیاه به دلیل وجود اسید سیتریک و ویتامین - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - C آن است که از مهمترین خواص این گیاه محسوب می شود، این گیاه به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان و مقدار زیادی از آنتوسیانین ضد چربی خون و کاهش فشارخون و ضد سرطان نیز شناخته شده است.

از خصوصیات ظاهری این گیاه می توان - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - به بوته های یک ساله آن که ارتفاع دو تا سه متر دارند اشاره کرد همچنین این گیاه دارای کاسبرگ های قرمز و برگ - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - های پهن سه تا پنج وجهی سبز مایل به زرد است.

یکی از فروشندگان داروهای گیاهی زاهدان داظهار داشت: چای - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - قرمز یا ترش به - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - دلیل ترکیبات مفیدی که دارد سبب کاهش فشارخون می شود. زهرا صیادی ادامه داد: همچنین این چای به دلیل دارا بودن انواع ویتامین ها می تواند قند خون را کنترل و موجب تمدد اعصاب و جریان بهتر خون شود.

رضا رونده کارشناس گیاهان دارویی گفت: به چای ترش، چای مکه یا چای قرمز هم می گویند که این چای با چای سفید، سبز و سیاه هم خانواده - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - نیست.

وی ادامه داد: معروفیت اصلی این چای ترکیبی در - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - آن است که سبب کاهش فشارخون شده و همچنین می تواند قند خون را کنترل کرده، موجب تمدد اعصاب، جریان بهتر خون و از حرارت کبد بکاهد و به دلیل داشتن ویتامین C نیز باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شود.

وی خاطر نشان کرد: واقعیت این است که چای قرمز حاوی ماده ای است که می تواند از جذب کربوهیدرات بکاهد اما نمی تواند به تنهایی باعث لاغری شود بلکه این چای - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - در کنار - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - رژیم غذایی و تحرک مناسب می تواند یک نوشیدنی رژیمی و کم کالری - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - باشد.

- قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - این کارشناس گیاهان دارویی گفت: چای ترش یا چای قرمز از کاسبرگ گیاهی خاص تهیه شده و در - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - بسیاری از مناطق دنیا به صورت نوشیدنی گرم و یا سرد مصرف می شود.

یک پزشک تغذیه نیز اظهار داشت: چای قرمز یا - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - چای - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - ترش در نقاط مختلف دنیا با نام های متفاوتی خوانده می شود که یکی از مهم ترین خواص آن شباهت ترکیبات آن - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - با انسولین است و به - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - همین دلیل این - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - گیاه خواص ضد - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - دیابتی نیز دارد. محمودرضا حیدری گفت: دانه های این گیاه نیز غنی از چربی و پروتئین است و دم کرده برگ این گیاه منبعی غنی - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - از آهن و مس به وجود می آورد.

وی افزود: نکته مهم آن که زنان باردار، شیرده، افرادی که قصد بارداری دارند، کسانی که از قرص ضدبارداری - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - استفاده می کنند و زنان - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - یائسه ای که تحت هورمون درمانی هستند باید با نظر پزشک از این چای استفاده کنند زیرا این - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - چای سطح - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - استروژن بدن - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - را تغییر می دهد. وی خاطرنشان کرد: - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - همچنین افرادی که قند و فشار خون پایینی دارند باید در - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - مصرف این نوشیدنی احتیاط کنند تا دچار رخوت و سستی نشوند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - چای ترش یا همان چای مکی و قرمز گیاهی است که عمدتا در نقاط مختلف دنیا و همچنین ایران به ویژه سیستان و بلوچستان کشت می شود.

علیرضا مبارکی ادامه داد: این گیاه سرشار از آهن، مس، اسید سیتریک، آنتوسیانین، فلاونوئیدها و ویتامین c است. وی بیان کرد: این چای برخلاف چای معمولی که دفع کننده آهن است و توصیه می شود بعد از غذا میل نشود به دلیل دارا بودن آهن توصیه می شود همواره استفاده شود.

وی اظهار - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - داشت: از - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - دیگر اثرات مطلوب این چای می توان به پایین آوردن چربی خون و فشار خون - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - اشاره کرد و همچنین این گیاه به دلیل سرشار بودن از آنتی اکسیدان ها ضد پیری نیز شناخته شده است.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: همچنین در طب سنتی از این چای به عنوان نشاط آور، آرام بخش و داشتن اثرات مطلوب بر کبد و صفرا یاد شده است.

وی ادامه داد: در مطالعات - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - مختلف نشان داده این گیاه فشارخون افراد دیابتی را کاهش می دهد اما از نظر علمی - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - اثراتش بر کاهش - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - قندخون هنوز ثابت نشده است.

وی با بیان اینکه مصرف چای ترش هیچ محدودیتی ندارد توصیه کرد: افراد در طول روز50 گرم این گیاه را در یک لیوان آب جوش ریخته و بعد از چند دقیقه دم کشیدن میل کنند و از دم کردن این چای به صورت چای معمولی خوداری کنند زیرا در این صورت احتمال از بین رفتن ویتامین این گیاه وجود دارد.

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان نیز گفت: هم اینک 280 هکتار از مزارع استان در شهرستان های دلگان، نیکشهر، ایرانشهر، چابهار، زهک، هیرمند، مهرستان و جلگه - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - چاه هاشم به کشت چای ترش اختصاص دارد.

اردشیر شهرکی ادامه داد: به - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - دلیل استقبال خوب مردم استان از این محصول این گیاه عمدتا در شهرستان های دلگان و جلگه چاه هاشم کشت می شود. بنابراین با - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - توجه به خواص فراوان چای - قیمت سرویس قلیون روشن قیطریه - ترش در رفع بسیاری از بیمارهای و در نتیجه افزایش طول عمر به همه افراد دوستدار سلامتی توصیه می کنیم از مصرف این چای غافل نشوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram