تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18031.html
۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۸

خطر رژیم لاغری با چای سبز

یک محقق طب سنتی گفت: خیلی از خانم‌ها به خاطر لاغر شدن به خوردن بیش از حد چای سبز روی می‌آورند، همین امر احتمال ابتلای آنها به کم‌خونی را بیشتر می‌کند، چرا که خوردن چای سبز به طور مداوم و بلافاصله بعد از غذا مانع از جذب آهن در بدن می‌شود.

قُل قُل: یک محقق طب سنتی گفت: خیلی از خانم‌ها به خاطر لاغر شدن به - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - خوردن بیش از حد چای سبز روی می‌آورند، همین امر احتمال ابتلای آنها به کم‌خونی را بیشتر می‌کند، چرا که خوردن چای سبز به طور مداوم و بلافاصله - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - بعد - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - از غذا مانع از - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - جذب آهن در بدن می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، فاطمه جوادی، در - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - گفت و‌گو با سینا، یکی - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - از عوامل بروز کم خونی در افراد را مصرف بی‌رویه مرغ و پایین آمدن مصرف گوشت - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - قرمز دانست و خاطرنشان کرد: به - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - دلیل اینکه گوشت قرمز، آهن بیشتری دارد برای افراد دچار بیماری کم‌ خونی مفید است اما خیلی - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - از افراد میل و علاقه شدید - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - به مصرف مرغ دارند و متاسفانه گوشت بسیاری از مرغ‌ها حاوی هورمون است که مشکلات زیادی را برای افراد به وجود آورده است.

کم خونی در خانم‌ها شایع‌تر از آقایان است
وی در مورد شایع بودن کم خونی - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - در خانم‌ها نسبت به آقایان اظهار کرد: این بیماری در خانم‌ها بیشتر از - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - آقایان دیده می‌شود که یکی از مهمترین دلیل آن خونریزی‌های مکرر عادت ماهانه در خانم‌ها است که باید در مقابل با مصرف غذا‌های آهن دار جبران شود.

این محقق طب سنتی، - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - به علائم این - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - بیماری در افراد اشاره کرد و گفت: سرگیجه، سردرد، زردی صورت، پفت کردن پلک، ضعف اعصاب، خواب - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - زیاد، - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - ریزش مو،ورم پا، خستگی مفرط، سردی در ناحیه پا از نشانه‌های بیماری کم خونی در افراد است.

جوادی، به خاصیت مویز در درمان کم خونی اشاره کرد و افزود: مصرف مویز و شیره انگور بسیار برای درمان کم خونی توصیه می‌شود که متاسفانه خیلی‌ از افراد فواید آن را نمی‌شناسند - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - و از مصرف این ماده ارزشمند غذایی غفلت می‌کنند.

وی رژیم غذایی خودسرانه و - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - مصرف بیش از اندازه چای سبز را در بروز بیماری کم خونی مؤثر دانست و افزود: متاسفانه گرفتن رژیم خودسرانه غذایی و بدون نظارت از سوی پزشک مربوطه در خانم‌ها دیده می‌شود که این خود در بروز بیماری کم خونی بی تاثیر نیست؛ همچنین از آن جهت که خیلی از خانم‌ها به خاطر لاغر شدن بسیار به خوردن چای سبز روی می‌آورند همین امر احتمال ابتلای آنها به کم‌ خونی را بیشتر می‌کند، چرا که خوردن چای سبز به طور مداوم و بلافاصله بعد از غذا خود مانع از جذب آهن می‌‎شود و در نهایت فرد را مبتلا به این بیماری می‌کند.

افراد مبتلا به کم خونی کمتر لبنیات مصرف کنند
جوادی، مصرف بیش از انداز لبنیات را برای کسانی که کم خونی دارند مضر برشمرد و اظهار کرد: مصرف بیش از اندازه لبنیات باعث بیماری کم خونی شده و جذب آهن در بدن پایین - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - می‌آید؛ همچنین نان‌هایی که در حال حاضر جزء عادت غذایی ما ایرانیان است متاسفانه غنی نبوده و به - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - هیچ وجه - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - آهن ندارند.

این مشاور تغذیه در رابطه با باید‌ها - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - و نباید‌های - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - تغذیه در رابطه با بیماری کم خونی اظهار کرد: مصرف فندق، عدس، شیره انگور، عرق یونجه، عرق شبدر، سبزیجات و به خصوص مویز در افراد کم‌ خون به - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - خصوص خانم‌هایی که بیماری کم خونی دارند بسیار توصیه می‌شود؛ بالعکس مصرف لبنیات، غذا‌‌های فست فودی و چای نیز در این افراد توصیه - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - نمی‌شود.

این محقق طب - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - سنتی، مشکل کمبود ویتامین ب به خصوص در رابطه با کم خونی در خانم‌ها را خطر جدی دانست و اظهار کرد: امروزه خیلی از خانم‌هایی که به ما مراجعه می‌کنند، مشکل کمبود ویتامین ب دارند که خود در بروز بیماری کم خونی و ریزش موی ناشی از آن بی‌تاثیر نیست و باید افراد الگوی تغذیه‌ای خود را اصلاح کنند.

وی عوارض بیماری کم خونی - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - در مزاج بلغمی را بیشتر از سایر مزاج‌ها دانست و افزود: افرادی که دارای مزاج بلغمی و در سنین بالا هستند مشکل کم خونی در آنها بیشتر به چشم - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - می‌آید و معمولاً - قیمت سفارش قلیان روشن قیطریه - کف پای این افراد سرد و بی حس است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram