تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان ذغال روشن آپادانا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18318.html
۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۶:۵۷

Red Bull‌های تایلندی مورد تایید وزارت بهداشت نیست

مدیر کل نظارت بر فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، مشخصه‌های نوشابه انرژی‌زای اصیل و غیراصیل Red Bull را برشمرد.

قُل قُل:مدیر کل نظارت بر فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، مشخصه‌های نوشابه انرژی‌زای اصیل و غیراصیل Red Bull را برشمرد.


به گزارش سلامت - قیمت قلیان ذغال روشن آپادانا - نیوز به نقل از ایسنا، دکتر سیدهدایت حسینی در توضیح بیشتر در خصوص نوشابه انرژی‌زای Red Bull - قیمت قلیان ذغال روشن آپادانا - با بیان اینکه نوع تایلندی این نوشابه انرژی‌زا بصورت قاچاق وارد کشور می‌شود، نسبت به استفاده از آن هشدار داد.


وی با بیان اینکه نوع اتریشی این برند دارای پروانه بهداشتی - قیمت قلیان ذغال روشن آپادانا - ورود معتبر بوده و از سال 1384 ثبت - قیمت قلیان ذغال روشن آپادانا - شده است، گفت: این محصول با محتویات آب، شکر، تورین، کافئین، اینوزیتون و گلوکونودلتا لاکتون با ضابطه‌های جدید نوشیدنی انرژی‌زا کاملا منطبق است و استفاده منطقی از آن مانعی ندارد.


وی در ادامه با برشمردن مصداق‌های انواع اصیل این نوشابه انرژی‌زا تصریح کرد: برچسب اصالت و برچسب فارسی نویس علاوه بر جمله maide in austyia که بر روی بسته بندی این نوشیدنی وجود دارد، می‌تواند اطمینان بخش انتخاب صحیح مصرف کننده باشد.
وی همچنین مشخصه انواع قاچاق و تقلبی - قیمت قلیان ذغال روشن آپادانا - این محصول را عدم رویت هر یک از موارد یاد شده و همچنین جمله thailandi maide in دانست که بر روی قوطی نوشیدنی‌های مذکور درج می‌شود.


حسینی با اشاره به دغدغه و هشدارهای بهداشتی مسئولان که همواره موید نظارت‌های جدی آنها بر محصولا ت و فراورد‌ه‌های تولیدی و بازرسی‌های مستمر سطح عرضه است، خاطر نشان کرد: همانطور از سوی ریاست محترم سازمان در ابتدای امسال مطرح شد، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان با توجه به نامگذاری جهانی امسال به" ایمنی غذا از مزرعه تا سفره"، حوزه غذا و نظارت و پایش مراکز تولید و سطوح عرضه است.


بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی در بخش دیگری از گفتگویش با اشاره به استقرار بازرسان سازمان غذا و دارو در گمرگ، اظهارداشت: بازرسی از محموله های وارداتی جهت بررسی وضعیت بهداشتی، نمونه برداری از آنها و بررسی گواهی حلیت با حضور نماینده ولی فقیه، از جمله وظایف همیشگی بازرسان سازمان غذا و دارو ی مستقر در گمرک کشور است.


مدیر کل نظارت بر فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در انتهای سخنانش تاکید کرد: اگر مصرف کنندگان با مواردی مشکوک اعم از محصول تقلبی، قاچاق و سایر موارد مواجه شدند، می‌توانند با شماره 1490 تماس بگیرند یا مراتب را به اطلاع نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برسانند تا نسبت به جمع آوری و برخورد با متخلفان اقدام لازم بعمل آید.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram