تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیون آریاشهر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06129.html
۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۶:۰۸

با مصرف این ماده آلزایمر را فراری دهید

منیزیم یکی از مقادیرغذایی مورد نیاز بدن انسان است که مصرف روزانه آن درپیشگیری از برخی بیماری ها موثر است.

قُل قُل:منیزیم یکی از مقادیرغذایی مورد نیاز بدن انسان - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - است که مصرف روزانه آن درپیشگیری از برخی بیماری ها موثر است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،محمد حسین عزیزی متخصص علوم تغذیه؛ گفت: منیزیم مانند سدیم و - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - پتاسیم مورد نیاز بدن است البته روزانه مقدار - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - کمی از آن - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - مورد استفاده قرار می گیرد.


این متخصص تغذیه - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - افزود : سبزیجات و میوه ها و حبوبات منبع منیزیم بوده که مصرف روزانه آنها می تواند این ماده را برای بدن فرد تامین کند.


وی اشاره کرد: در سنین پیری به دلیل عدم توانایی فرد برای خوردن غذا ، - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - میوه و سبزیجات رسیدن منیزیم به بدن - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - قطع و همین امر کمبود این ماده را به همراه دارد.
عزیزی در ادامه با بیان اینکه - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - این ماده هم مانند سدیم و پتاسیم مورد نیاز بدن است گفت: منیزیم تبادلات سلولی، رساندن غذا به قسمت های مختلف بدن و تعادل در خون و غلظت آن - تلفن تحویل قلیون آریاشهر - را بر عهده داشته ولی به اندازه سدیم و پتاسیم نیاز روزانه آن زیاد نیست.


وی افزود: این ماده غذایی مانند سایر موادی چون امگا 3 و ویتامین ها در پیشگیری، یا به تعویق انداختن برخی بیماری ها از جمله آلزایمر در سنین کهن سالی موثر است .


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram