تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون آریاشهر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06127.html
۱۳۹۵/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۲

دویدن موجب تقویت حافظه می شود

سلامت نیوز: به گفته محققان، برنامه منظم و بلندمدت ورزش به تقویت حافظه کمک می کند، چراکه موجب ترشح پروتئینی می شود که رشد سلول های مغز را افزایش می دهد. به گزارش مهر، یافته های محققان موسسه ملی روند پیری آمریکا نشان می دهد تولید پروتئین موسوم به کاتپسین B، که به طورمستقیم از...

قُل قُل: به گفته محققان، برنامه منظم و بلندمدت ورزش به تقویت حافظه کمک می کند، چراکه موجب - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - ترشح پروتئینی می شود که - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - رشد سلول های مغز را افزایش می دهد.

به گزارش مهر، یافته های محققان موسسه ملی روند پیری آمریکا نشان می دهد تولید پروتئین موسوم به کاتپسین B، که به طورمستقیم از ماهیچه ها به مغز موش ها هدایت می شود، به شکل قابل توجهی بعد از ورزش در سلول های ماهیچه افزایش یافت.

هنرییت ون پراگ، عضو تیم تحقیق، در این باره می گوید: «ما در این مطالعه، پروتئین های که از طریق بافت ماهیچه ترشح شده و به مغز منتقل می شدند را مورد تصویربرداری قرار دادیم و مهم ترین پروتئین در این زمینه کاتپسین B بودند.»

به گفته محققان، هرچقدر - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - موش ها زمان بیشتری را بر روی چرخ ورزش سپری می کردند، سطح ترشح این پروتئین در خون و بافت ماهیچه شان افزایش می یافت.

ون پراگ در ادامه - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - می افزاید: «در انسان های که به طور مرتب به مدت ۴ ماه - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - ورزش کرده باشند، مهارت های پیچیده - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - یادگیری شان، نظیر یادآوری مطالب، عملکرد بهتری خواهد یافت که مرتبط با - تلفن سفارش قلیون آریاشهر - افزایش سطح کاتپسین B است.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram