تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون روشن پاسداران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06148.html
۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۹

سه پیشنهاد برای کوهنوردان در شب‌های رمضان

کم کم به نیمه‌های ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم. کوهنوردان و علاقه‌مندان به طبیعت می‌تواند این فرصت را مغتنم بشمارند و با توجه به توصیه‌های ایمنی و پزشکی به انجام صعود و برنامه‌های سبک در شب‌های مهتابی و پایانی این ماه بپردازند.

قُل قُل:کم کم به نیمه‌های ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم. کوهنوردان و علاقه‌مندان به طبیعت می‌تواند این فرصت را مغتنم بشمارند و با توجه به توصیه‌های ایمنی و پزشکی - تلفن قلیون روشن پاسداران - به انجام صعود و برنامه‌های سبک در شب‌های مهتابی و پایانی این ماه بپردازند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، چنانچه در ماه مبارک رمضان به هیچ عنوان ورزش انجام نشود، تمامی آمادگی قلبی، عروقی، خونی، عضلانی و اسکلتی انسان از دست خواهد رفت. از همین رو قطعا نمی‌توان در این ماه ورزش را کنار گذاشت. بنابراین باید تدبیری اندیشید تا این مسأله به خوبی مدیریت شود.

طبیعت‌گردی، کوهنوردی و - تلفن قلیون روشن پاسداران - غارنوردی از جمله فعالیت‌هایی هستند که علاوه بر تاثیر گذاشتن بر جسم، برای روح و روان انسان نیز مفید و ضروری هستند. از آنجایی که ماه مبارک رمضان؛ ماه نزول برکت و قرآن است شاهدیم در این کتاب ارزشمند ارتباط معناداری میان طبیعت، کوه و غار وجود دارد. چون قرآن برای نخستین بار در غار «حرا» در ماه مبارک رمضان بر - تلفن قلیون روشن پاسداران - پیامبر اسلام نازل شد که آیات متعددی در رابطه با سیر و سفر در زمین و اعجاز کوه‌ها - تلفن قلیون روشن پاسداران - در - تلفن قلیون روشن پاسداران - این کتاب به چشم می‌خورد.

این پیوندها می‌تواند تذکره‌ای برای کوهنوردان و طبیعت گردان باشد تا در ماه رمضان توجه کافی را به تداوم ورزش و فعالیت‌های خود داشته باشند و با توجه بیشتری بر آیات الهی بیندیشند. در این شرایط می‌توان - تلفن قلیون روشن پاسداران - چند گونه برنامه‌ از سوی گروه‌های کوهنوردی اجرا شود.

در همین راستا مجید دلنوا رابط فرهنگی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی و سرپرست گروه سلام همنورد می‌گوید که «مهتاب - تلفن قلیون روشن پاسداران - نوردی» در روزهای میانی ماه مبارک رمضان -یعنی از روز چهاردهم تا هفدهم ماه قمری که - تلفن قلیون روشن پاسداران - هلال ماه کامل و مقارن با ایام ولادت امام حسن - تلفن قلیون روشن پاسداران - مجتبی (ع) است - در بلندی‌های تهران برگزار می‌شود. او پیشنهاد می‌کند که کوهنوردان در ماه‌های ماه رمضان مهتاب نوردی انجام دهند.

«مهتاب نوردی» چیست؟

مهتاب نوردی برنامه‌ای است که معمولا گروه‌هایی کوهنوردی آن را نجام می‌دهند و از گذشته وجود داشته است. چند سالی ‌است که این برنامه - تلفن قلیون روشن پاسداران - در گرو‌های مختلف کوهنوردی انجام می‌شود. به این صورت که حرکت خود را از یک ساعت پیش از اذان مغرب به آرامی هرچه تمام آغاز و در محلی که مقرر شده است نماز جماعت را اقامه و افطار می‌کنند. پس از افطار نیز دعایی قرائت می‌شود و پس از آن حرکت مجدد آغاز می‌شود. در مدت زمان افطار تا سحر برنامه‌های دیگری مانند ستاره - تلفن قلیون روشن پاسداران - شناسی با رویکرد معنوی، رصد آسمان و قرائت دعا‌ نیز انجام خواهد شد.

«استهلال ماه» سنت فراموش شده

ماه مبارک - تلفن قلیون روشن پاسداران - رمضان فرصتی برای خودسازی معنوی و جسمی انسان‌هاست و باید برای لحظه‌های آن را قدر بدانیم چراکه درهای رحمت خداوند در این ماه بر روی مؤمنان باز می‌شود. در این ماه علاوه بر مهتاب نوردی می‌توان برنامه‌ای هم برای استهلال ماه داشت. این برنامه در روزهای پایای ماه شعبان و آخرین روزهای ماه مبارک رمضان انجام می‌شود و یکی از‌ آداب و سنت‌های معنوی مسلمانان است که به دلیل گسترش شهر نشینی تقریبا روبه فراموشی رفته است.

با توجه به آیات قرآن کریم و روایات اسلامی، تعیین دقیق ماه قمری به این دلیل مهم است که مناسبت‌های دینی نسبت مستقیمی با سبک زندگی مسلمانان دارد. از همین کوهنوردان می‌توانند در روزهایی که اشاره - تلفن قلیون روشن پاسداران - شد به مکان‌ها بلند و کوه‌ها بروند و این فرهنگ را زنده نگه‌دارند.

«شب‌های قدر» در کنار قبور شهدا

در تهران - تلفن قلیون روشن پاسداران - و برخی از استان‌های دیگر پیکرهای شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در برخی از ارتفاعات خاکسپاری شده‌اند. علاقه‌مندان به اجرا این برنامه در تهران می‌توانند به ارتفاعاتی همچون «کهف‌الشهدا» در ولنجک و «تپه نورالهشدا» در کلکچال بروند و در جوار شهدا با خداوند به رازو نیاز بپردازند.

تغدیه کوهنوردان در ماه رمضان

استفاده از چهار گروه اصلی غذایی نان وغلات، میوه و سبزی، گوشت و حبوبات، شیرولبنیات، رعایت اصول اساسی تغذیه (تعادل، تنوع، تناسب، کفایت کنترل و کالری)، استفاده از سه وعده - تلفن قلیون روشن پاسداران - اصلی غذایی (افطاری، شام و سحری) و عدم حذف هیچ کدام از این وعده‌ها، استفاده از خرما و کشمش به جای انواع شیرینی، زولبیا و بامیه، پرهیز از مصرف تنقلات زیاد در فاصله افطار تا سحر، پرهیز از مصرف نمک زیاد به دلیل - تلفن قلیون روشن پاسداران - ایجاد احساس تشنگی درطول روز و دفع مایعات از بدن، استفاده از خشکبارو میوه‌های خشک و برگه‌ها به منظور تامین ان‍رژی وسایر مواد مغذی، خودداری از مصرف انواع دسرها و شیرینی‌ها با شکر زیاد در برنامه افطار و سحر، محدودیت استفاده از غذاهای سرخ شده به دلیل اختلال در هضم مناسب غذا، سوزش سردل و افزایش وزن، پرهیز از مصرف نوشیدنی‌های حاوی کافئین در حجم زیاد (چای، قهوه، نسکافه، نوشابه‌ها، کولاها و…)، - تلفن قلیون روشن پاسداران - استفاده از چند وعده غذایی در حجم کم و پرهیز از مصرف یک وعده غذایی در حجم زیاد، پرهیز از مصرف زیاد موادغذایی با ارزش تغذیه ای پائین نظیر انواع شیرینی هاکه تنها حاوی کالری هستند و - تلفن قلیون روشن پاسداران - مواد مغذی کمی دارند، پرهیز از مصرف انواع ساندویچ های با سس زیاد،غذاهای آماده و کنسروی و غذاهای پرچرب، استفاده از غذاهای فیبر دار (مثل۰میوه سبزیجات،حبوبات و غلات) به منظور ییشگیری ازبیماری‌های غیر واگیر مانند قلبی و عروقی، انواع سرطان‌ها، افزایش چربی خون و یبوست از جمله مواردیاست که کوهنوردان روزه دار باید به آنها توجه داشته باشند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram