تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیون فوری آریاشهر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06160.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۲۳:۵۴

کدام بیماران نمی‌توانند روزه بگیرند؟

یک پزشک متخصص داخلی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، گفت: روزه در برخی بیماری‌ها می‌تواند نقش درمانی داشته باشد.

قُل قُل:یک پزشک متخصص داخلی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، گفت: روزه در برخی بیماری‌ها می‌تواند نقش درمانی داشته باشد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر حبیب - شماره قلیون فوری آریاشهر - جعفری ، افزود: بیماران باید برای روزه گرفتن با پزشک خود مشورت کنند.

وی در خصوص بیماران دیابتی اظهار کرد: بیمارانی که قصد روزه‌داری دارند باید سه - چهار روز پیش از شروع ماه رمضان قند خون خود را کنترل کنند و تا پیش از - شماره قلیون فوری آریاشهر - سحر و افطار قند خون‌شان زیر ۱۳۰ و دو ساعت پس از آن زیر ۱۸۰ باشد.

جعفری در خصوص بیماری‌های کلیوی نیز به خبرنگار ایسنا گفت: نارسایی مزمن کلیه به پنج مرحله تقسیم می‌شوند؛ بیمارانی که در مراحل اول تا سوم بیماری قرار دارند، علایم نارسایی کلیه در آنان بسیار خفیف است و حتی بسیاری از این مبتلایان از ابتلای خود به این بیماری آگاهی ندارند. این بیماران منعی برای روزه‌داری ندارند، مگر اینکه روزه گرفتن موجب تشدید نارسایی کلیه آنها شود.

وی با بیان اینکه ابتلا به نارسایی کلیه به بیماری‌هایی مانند دیابت - شماره قلیون فوری آریاشهر - و فشار خون، موجب می‌شود که آنها برای روزه‌داری محدودیت داشته باشند، تصریح کرد: این دسته از بیماران باید با مشورت پزشک معالج خود، اقدام به روزه گرفتن کنند.

این - شماره قلیون فوری آریاشهر - پزشک متخصص اظهار کرد: هموفیلی یک بیماری ژنتیک است که مبتلایان به آن دچار اختلال انعقاد خون هستند. بدن مبتلایان به هموفیلی با این بیماری سازگار شده است و این افراد منعی برای روزه‌داری ندارند، چون روزه گرفتن موجب افزایش اختلال انعقادی آنها نمی‌شود؛ البته بیمارانی که سابقه اختلالات و خونریزی‌های گوارشی دارند، باید پس از مشورت پزشک، اقدام به روزه‌داری کنند.

جعفری اضافه کرد: مبتلایان به ام اس که بیماری‌شان عود کرده و در حال مصرف کورتون هستند، نباید روزه بگیرند. علاوه بر آن بیمارانی که نیازمند مصرف داروهای خوراکی هستند یا پس از تزریق آمپول‌ دچار علائمی مانند تب و بدن درد می‌شوند و برای کاهش این علائم باید داروی خوراکی مصرف کنند، نباید روزه‌ بگیرند.

وی تصریح کرد: مبتلایان به ام اس که بیماری آنان با گرسنگی عود می‌کند نیز اجازه روزه‌داری ندارند. اما بیمارانی که علائم بیماری‌شان خاموش است و برای کنترل آن به مصرف مستمر داروهای خوراکی نیاز ندارند، می‌توانند پس از مشورت با پزشک خود روزه بگیرند. البته اگر علائم بیماری این دسته از بیماران - شماره قلیون فوری آریاشهر - به علت گرسنگی شروع یا تشدید شود، آنان نیز نباید روزه بگیرند.

ادامه داد: مبتلایان به تالاسمی ماژور به علت شرایط متابولیک خود توانایی - شماره قلیون فوری آریاشهر - روزه‌داری - شماره قلیون فوری آریاشهر - ندارند؛ چراکه بدن‌شان نمی‌تواند گلیکوژن کافی در کبد ذخیره کند.

وی تصریح کرد: مبتلایان به آنمی داسی شکل نیز وضعیت مشابه مبتلایان به تالاسمی ماژور را دارند و شرایط خون‌رسانی‌شان ایده‌آل نیست. این بیماران هم باید - شماره قلیون فوری آریاشهر - پس از مشورت با پزشک، اقدام به روزه‌داری کنند.

این پزشک در خصوص مبتلایان به تالاسمی مینور نیز گفت: این افراد سالم تلقی می‌شوند و روزه‌داری برای آنها منعی ندارد. البته آنها در شرایطی مجاز به انجام این کار - شماره قلیون فوری آریاشهر - هستند که به - شماره قلیون فوری آریاشهر - بیماری مبتلا نباشند تا موجب ایجاد محدودیت در روزه‌داری آنها نشود.

جعفری خاطر نشان کرد: بیماران ریوی به خصوص آنهایی که شغل‌شان ایجاب می‌کند که در محیط باز فعالیت کنند و گرما و به خصوص روزهای بلند تابستان، بدن آنها را دچار کم آبی می‌کند، بهتر است روزه نگیرند.

این پزشک با اشاره به اینکه بیماران دچار آسم و برونشیت مزمن با غلیظ شدن خلط بیماری‌شان تشدید می‌شود، تصریح کرد: این بیماران - شماره قلیون فوری آریاشهر - چنانچه مایعات کافی در طول روز مصرف نکنند این - شماره قلیون فوری آریاشهر - کم آبی به علاوه گرمی هوا بر شدت بیماری‌شان می‌افزاید.

وی اظهار کرد: در آستانه ماه رمضان همواره سوال می‌شود آیا افرادی که از عینک استفاده می‌کنند، نباید روزه بگیرند و آیا - شماره قلیون فوری آریاشهر - روزه‌داری موجب ضعیف‌تر شدن چشم‌های آنها و بالا رفتن شماره عینک می‌شود؛ شاید دلیل این پرسش از آنجا ناشی شود که مردم عیوب انکساری چشم - شماره قلیون فوری آریاشهر - که برای اصلاح آن از عینک کمک می‌گیرند را نمی‌شناسند.

جعفری با اذعان به اینکه تاکنون هیچ مدرکی که ثابت کند روزه‌داری موجب می‌شود مشکلات انکساری چشم بیشتر شود یا شماره عینک شما تغییر کند، وجود ندارد، تصریح کرد: تنها یک مورد منع روزه‌داری از سوی متخصصان چشم تاکید می‌شود - شماره قلیون فوری آریاشهر - و آن هم مبتلایان به آب سیاه یا گلوکوم است. از آنجاکه فشار داخل چشم این بیماران بالاست، اگر روزه بگیرند، در هنگام افطار که مایعات مصرف می‌کنند و به - شماره قلیون فوری آریاشهر - اصطلاح روزه را افطار می‌کنند، به یکباره فشار مضاعفی به آنها وارد می‌شود که خطرناک است.

جعفری ادامه داد: در سه ماهه نخست بارداری، اصلا جایز - شماره قلیون فوری آریاشهر - نیست که خانم‌ها، روزه بگیرند چون سلول‌های حیاتی بدن جنین در حال رشد بوده و نیازمند تغذیه از خون مادر است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مادران شیرده می‌توانند روزه بگیرند یا خیر - شماره قلیون فوری آریاشهر - به خبرنگار ایسنا، گفت: روزه‌داری در این مورد بر عهده خود مادران است، اما قطعا برای افزایش شیر، مادران باید در طی روز مایعات مصرف کنند و میوه و سبزی در وعده‌های غذایی خود بگنجانند تا بتوانند کودک‌شان را از نعمت شیر خود برخوردار کنند. به هر حال مسلم آن است که روزه از حجم شیر مادران می‌کاهد.

این پزشک سمنانی در خصوص بیماران قلبی نیز گفت: به طور کلی مبتلایان به مشکلات دریچه‌ای قلب نیز منع روزه‌داری ندارند، اما باید با پزشک خود مشورت کنند. شاید - شماره قلیون فوری آریاشهر - ابتلای آنها به برخی بیماری‌های همراه یا شرایط خاص سنی یا جسمی‌شان نیازمند بررسی و حتی منع روزه‌داری شود.

جعفری ادامه داد: گروهی از بیماران که فشارخون‌های کنترل نشده دارند، نباید - شماره قلیون فوری آریاشهر - روزه بگیرند. هرگونه تغییری در حجم خون و شرایط فیزیکی بدن موجب عدم تعادل آب و الکترولیت‌ها در خون و برهم خوردن فشارخون می‌شود و - شماره قلیون فوری آریاشهر - این بیماران منع روزه‌داری دارند.

وی در خصوص مبتلایان به نارسایی قلبی گفت: بیمارانی که به دلیل تنگی رگ‌های قلبی تحت عمل آنژیوپلاستی قرار گرفته یا جراحی قلب شدند و در حال حاضر هیچ مشکلی ندارند و تحت کنترل پزشک هستند، با اینکه منع روزه‌داری ندارند اما باید حتما درباره انجام این فریضه با - شماره قلیون فوری آریاشهر - پزشک خود صحبت کنند و توصیه‌های مصرف دارو یا رژیم خاص خود را در طول ماه مبارک رمضان جدی و پیگیر دنبال کنند.

جعفری با اشاره به زخم‌های فعال - شماره قلیون فوری آریاشهر - دستگاه گوارش شامل زخم معده و زخم اثنی عشر، تصریح کرد: بیمارانی که به تازگی آندوسکوپی کرده‌اند و تشخیص زخم معده داده شده، باید از روزه گرفتن - شماره قلیون فوری آریاشهر - بپرهیزند.

وی در پاسخ به این پرسش که وضعیت بیماران کبدی در خصوص روزه‌داری چگونه است؟ به خبرنگار ایسنا گفت: بیماران کبدی که تحت درمان هستند و علایم پیشرفته کبدی ندارند، می‌توانند با نظر پزشک داروهای خود را تنظیم کرده و روزه بگیرند، اما بیمارانی که به نارسایی کبد یا مشکلات کبدی به همراه تورم بدن دچارند و تنظیم پروتئین بدن و دیگر فاکتورهای حیاتی آنها از طریق داروها تحت کنترل درآمده است، هرگز نباید روزه بگیرند.

این پزشک درباره مبتلایان به یبوست نیز گفت: کسانی که به یبوست مزمن دچارند نباید روزه بگیرند؛ چرا که کم آبی بدن یبوست را تشدید می‌کند. اما اگر - شماره قلیون فوری آریاشهر - تمایل دارند روزه بگیرند برای جلوگیری از مشکل جدی‌تر، حجم - شماره قلیون فوری آریاشهر - مواد فیبری مانند میوه و سبزی‌ها را در وعده غذایی خود بیشتر کرده و در طول شبانه - شماره قلیون فوری آریاشهر - روز ۸ تا ۱۰ لیوان مایعات بنوشند.

وی اظهار کرد: به طور معمول افراد زیادی هستند که علایم برگشت - شماره قلیون فوری آریاشهر - اسید، حالت ترش کردن، سوزش - شماره قلیون فوری آریاشهر - سردل و بدمزه شدن دهان را تا به حال تجربه کرده‌اند و این افراد به طور عمده در اثر خالی ماندن معده‌شان و ترشح اسید معده، علایم‌شان تشدید می‌شود.

این پزشک متخصص خاطر نشان کرد: آن‌هایی که کلیه‌هایشان مکررا سنگ‌سازی - شماره قلیون فوری آریاشهر - می‌کند و - شماره قلیون فوری آریاشهر - سابقه چند نوبت سنگ‌سازی دارند یا در - شماره قلیون فوری آریاشهر - حال حاضر سنگ دارند، باید در طول روز مقادیر زیادی آب بنوشند - شماره قلیون فوری آریاشهر - تا سنگ‌شان بزرگ نشود.

جعفری ادامه داد: کسانی که پیوند کلیه - شماره قلیون فوری آریاشهر - شده‌اند و هنوز یکسال از موعد پیوند آنها نگذشته است، نباید روزه بگیرند. - شماره قلیون فوری آریاشهر - اما چنانچه - شماره قلیون فوری آریاشهر - اگر یکسال از پیوند گذشته باشد و هیچ مشکلی نداشته باشند، شاید بتوانند با نظر پزشک روزه بگیرند. - شماره قلیون فوری آریاشهر - البته دیالیزی‌ها نباید روزه بگیرند؛ چرا که این دسته از بیماران مانند دیگر گروه‌ها به مایعات کافی در طول روز نیاز دارند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram