تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان ذغال روشن اختیاریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06152.html
۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۶

مردم در ماه رمضان خوش اخلاق‌تر می‌شوند

:فوق تخصص ریه با بیان اینکه آرامش عامل مهمی در سلامت عروق به ویژه عروق مغزی و قلبی است، گفت: مردم در ماه رمضان خوش اخلاق‌تر می‌شوند که قطعاً در ایجاد آرامش و سلامتی آنها مؤثر است.

قُل قُل:فوق تخصص ریه با - قلیان ذغال روشن اختیاریه - بیان اینکه آرامش عامل مهمی در سلامت عروق به ویژه عروق مغزی و - قلیان ذغال روشن اختیاریه - قلبی است، گفت: مردم در ماه رمضان خوش اخلاق‌تر می‌شوند که قطعاً در ایجاد آرامش و سلامتی آنها مؤثر است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - قلیان ذغال روشن اختیاریه - فارس، جعفر اصلانی با اشاره به تأثیر شادی در سلامت قلب و عروق اظهار کرد: هورمون‌هایی که در مواقع استرس، تنش‌های روحی، عصبانیت و نداشتن آرامش ترشح می‌شوند روی بستر عروقی به دلیل اثرات بر جای گذاشته شده کم‌ کم باعث تخریب جداره یا تنگی عروق می‌شود.

این فوق تخصص ریه با بیان اینکه عمده‌ترین قسمتی که دچار تنگی عروق می‌شود، - قلیان ذغال روشن اختیاریه - رگ‌های اصلی قلب است، تصریح کرد: به دلیل تنگی ایجاد شده بیمار دچار ایسکمی قلبی می‌شود و - قلیان ذغال روشن اختیاریه - نهایتاً می‌تواند منجر به سکته قلبی شود.

وی افزود: کنترل احساسات تحت تأثیر هورمون‌هایی است که در بدن ترشح می‌شود و بعضی از این هورمون‌ها استرس نام دارد که در شرایط خاص برای بدن ضروری است.

اصلانی، تأکید - قلیان ذغال روشن اختیاریه - کرد: اما اگر هورمون استرس بیشتر از حد معین ترشح شود، می‌تواند سیستم‌های دیگر بدن را مختل کرده و تأثیر نامساعد و بیماری‌زا در بدن و از جمله در سیستم گردش خون و قلب و عروق ایجاد کند.

وی توضیح داد: از طرفی عکس - قلیان ذغال روشن اختیاریه - این موضوع یعنی حالات آرامش، ریلکسیشن، شادی و نشاط سطح ترشح این هورمون را کاهش می‌دهد و به همان میزان احتمال بروز این عوارض را از بین می‌برد به طوریکه رضایت روحی می تواند در سلامت عروق همچون عروق مغزی، قلبی و بقیه اعضاء بسیار مؤثر باشد.

این متخصص داخلی استرس‌های محیطی را یکی از عوامل بروز این مشکلات دانست و در ادامه تشریح کرد: اما به طور کلی سبک زندگی ، نوع تغذیه، نداشتن تحرک و همچنین اضطراب و - قلیان ذغال روشن اختیاریه - عدم آرامش می‌تواند در سلامت روحی یک جامعه تأثیرگذار باشد.

اصلانی، با بیان اینکه تنها شاد بودن نشانه - قلیان ذغال روشن اختیاریه - و دلیلی بر آرامش نیست، اذعان کرد: گاهی شادی‌ها هم با استرس همراه - قلیان ذغال روشن اختیاریه - است و همیشه نشانه خوبی - قلیان ذغال روشن اختیاریه - نیست، ولی نکته مهم در این بحث وجود آرامش در شخص است.

وی افزود: البته شادی می تواند مقدمه‌ی ایجاد آرامش باشد که حتماً در کاهش مشکلات و عوارض مؤثر است و نبود شادی می‌تواند یکی از علل افزایش دهنده مشکلات قلبی عروقی در - قلیان ذغال روشن اختیاریه - کنار بقیه عوامل مهم باشد.

این فوق تخصص ریه عمل به آداب اسلامی را از نکات مهم ایجاد آرامش دانست و افزود: همچنین درست کردن سبک زندگی، ورزش و - قلیان ذغال روشن اختیاریه - تحرک - قلیان ذغال روشن اختیاریه - بیشتر،رعایت اصول تغذیه، کاهش اضافه وزن، پرداختن به تفریحات سالم می‌تواند موجبات - قلیان ذغال روشن اختیاریه - شادی و آرامش بیشتر را در زندگی فراهم آورد.

اصلانی با اشاره به اینکه ماه رمضان و روزه‌داری بستر مؤثری برای - قلیان ذغال روشن اختیاریه - بهبود سیستم گوارش و کاهش وزن ایجاد می‌کند، در پایان گفت: معمولاً در این ماه مردم خوش اخلاق‌تر شده و بیشتر عبادت می‌کنند که قطعاً در ایجاد آرامش و سلامتی آنها بی‌تأثیر نیست.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram