تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان ذغال روشن پاسداران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06159.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۶

راههای رفع اختلالات خواب در ماه رمضان

یک متخصص طب سنتی راههای رفع اختلالات خواب در ماه رمضان را تشریح کرد.

قُل قُل: یک متخصص طب سنتی راههای رفع اختلالات خواب در ماه رمضان را تشریح کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, حسین رضایی زاده درباره خواب در - قلیان ذغال روشن پاسداران - ماه رمضان, اظهار داشت: مصرف غذاهایی - قلیان ذغال روشن پاسداران - که نیاز به خواب را در ماه رمضان کم می‌کنند, توصیه نمی‌شود. چرا که عمدتاً غذاهای خشک کننده این کار را می‌کنند و چون روزه‌داری خودش به نوعی قرار است که بدن را - قلیان ذغال روشن پاسداران - خشک کند, ما غذاهای مُجفف و خشک کننده را توصیه نمی‌کنیم.

این متخصص طب - قلیان ذغال روشن پاسداران - سنتی ادامه داد: خوردن غذاهای نفاخ, - قلیان ذغال روشن پاسداران - با هم خوری و برهم خوری خود عاملی برای - قلیان ذغال روشن پاسداران - اختلالات خواب در ماه رمضان محسوب می‌شود.

رضایی زاده افزود: اختلالات خواب موجب دیدن خواب‌های آشفته می‌شود و کیفیت خواب را کاهش می‌دهد, ما می‌خواهیم افراد خوابی داشته باشند که اگر چه به لحاظ کمیت کم شده است اما کیفیت بیشتری داشته باشد.

وی اضافه کرد: مصرف غذاهایی که رطوبت مغزی ایجاد می‌کنند, به رفع اختلالات خواب بسیار کمک - قلیان ذغال روشن پاسداران - می‌کنند مثلاً کاهو داروی خواب آور جالینوس است, همچنین مصرف مغز - قلیان ذغال روشن پاسداران - بادام و مویز می‌توانند به خواب خوب کمک کند و آخر شب شربت شیر و بادام یا فرنی بادام درست کنند که این غذا - قلیان ذغال روشن پاسداران - بسیار مقوی و رطوبت بخشی است که به خواب هم کمک می‌کند.

این متخصص طب سنتی بیان داشت: برای کسانی که دچار خشکی مزاج مغز هستند و در ماه رمضان دچار اختلالات خواب می‌شوند, می‌توانند یک قطره روغن بادام شیرین داخل بینیشان بچکانند. خوردن شربت خاکشیر هم رطوبت بخش است و می‌تواند به بهبود خوابشان کمک - قلیان ذغال روشن پاسداران - کند.

رضایی زاده خاطرنشان کرد: یک نکته در مورد حلیم باید گفت که حلیم جزو غذاهایی است که هضمش سنگین - قلیان ذغال روشن پاسداران - و ثقیل است, مصرف آن با دارچین - قلیان ذغال روشن پاسداران - به بهبود هضم و جذب آن در عروق کمک می‌کند و مانع از رسوب مواد ثقیل و سنگین در عروق بدن می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram